Bob Ross: Szczęśliwe wypadki, zdrady i chciwość: Netflix ujawnia złamane serce za radością

Bob Ross: Szczęśliwe wypadki, zdrady i chciwość (+13, 93 min) Reżyseria Joshua Roffey.

Był showmanem ze złotym sercem. Mężczyzna o donośnym, seksownym głosie, „płynny środek uspokajający z głosem”. Ulubiony trener sztuki w Ameryce.

Przez ponad dekadę prezentował go w programie telewizyjnym radość rysowania (Został nakręcony w wynajętym domu w Muncie w stanie Indiana) Urzekł i zainspirował widzów nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale także w Meksyku i Japonii. Próżność (Obejrzyj człowieka tworzącego krajobraz w 26 minut) może wydawać się równie ekscytująca jak oglądanie wysychania farby (technika odprowadzania wilgoci Rossa zmniejsza to wymaganie), ale dzięki jego intymnemu stylowi i nieodpartej osobowości. Oglądanie kultu uzależniło.

Jego motto na antenie brzmiało: „Nie popełniamy błędów, mamy szczęśliwe wypadki”.

Czytaj więcej:
* Lock Show: najlepsze filmy do streamowania teraz w Neon
* Sytuacja komara: zew muchy spotyka się na marginesie w zimnym, dzikim terrorze Shuddera
* Clickbait: uzależniający, prowokujący do myślenia i przerażający horror Netflix
* The Vanquished: Scandi Noir przybywa do powojennego Berlina w niesamowitym serialu Netflix
* The Chair: The New College Comedy na Netflix Idealny program Sandry Oh

Jednak, jak pokazuje pouczający, zabawny, a czasem rozdzierający serce dokument Joshuy Ruffa, za charakterystycznym Afro (który twierdzi, że tak, to była trwała), stał człowiek zepsuty przez tragedię i uwięziony w relacji biznesowej opartej na wyzysku.

Rofe i naszym głównym przewodnikiem po jego historii jest syn Rossa Steve’a, człowieka, który regularnie pojawiał się w serialu, został wykształcony zamiast niego i przez ostatnie 25 lat walczył o prawa do używania nazwiska swojego zmarłego ojca.

Podczas gdy pierwotni partnerzy biznesowi Boba Rossa, Annette i Walt Kowalski, zarabiali miliony, wklejając awatara ilustratora na wszystko, od sprzętu artystycznego po puzzle, pudełka na lunch, kubki do kawy, miętówki i zwierzęta chia, jego potomkowie nie widzieli ani centa.

READ  Co Amy Schumer zrobiła Nicole Kidman i dlaczego wszyscy byli wściekli?
Dzięki swojemu popularnemu programowi telewizyjnemu Radość malowania Bob Ross jest ulubionym instruktorem sztuki w Ameryce od ponad dekady.

dostarczony

Dzięki swojemu popularnemu programowi telewizyjnemu Radość malowania Bob Ross jest ulubionym instruktorem sztuki w Ameryce od ponad dekady.

Szczęśliwe wypadki, zdrady i chciwość Opisuje, jak Ross był śledzony przez Kowalskiego w jego ostatnich dniach, desperacko pragnąc kontynuować dojenie krowy pieniężnej po jego odejściu (najwyraźniej nawet próbowali utrzymać jego śmierć w tajemnicy, co oznacza, że ​​bardzo niewiele osób uczestniczyło w jego pogrzebie), jak przekonali jego dostawców farb poprzez zamrożenie ich „opozycji” i tego, jak stworzyli kulturę strachu i nieufności wśród oficjalnych nauczycieli stylu Boba Rossa.

Wiele opinii pochodzi od Steve’a, przyjaciół i kolegów Boba Rossa oraz różnych historyków sztuki. Powtarza się kilka razy cały czas szczęśliwe wypadkiCo najmniej kilkunastu innych potencjalnych rozmówców wycofało się w obawie przed odwetem prawnym ze strony Kowalskiego, znanego z postępowań sądowych. Chociaż dodaje to więcej pikanterii temu, co zostało ujawnione, oznacza to, że to zdjęcie nie jest tak okrągłe, jak mogłoby być.

Happy Accidents może nie jest arcydziełem, ale jest doskonałym wprowadzeniem do prawdziwie kolorowej postaci.

dostarczony

Happy Accidents może nie jest arcydziełem, ale jest doskonałym wprowadzeniem do prawdziwie kolorowej postaci.

To, co robi, oprócz eksponowania świata rzemiosła hobbystycznego, przedstawia uroczego Rossa zupełnie nowej publiczności.

Rofe, którego poprzednimi tematami były Lorena Bobbitt i sasquatche, tutaj świetnie wykorzystuje archiwalne zdjęcia i materiały telewizyjne, a także sprytnie wykorzystuje nieanimowane ilustracje, zamiast typowych cieniowanych odtworzeń.

I jeśli to możliwe, pozwól Bobowi mówić. Jego dobrze dopracowana osobowość na antenie mogła być naznaczona kilkoma powtarzającymi się hasłami i otwarciami, ale Rofe uchwycił kilka naprawdę chwytających za serce momentów z setek godzin… radość rysowania.

Oprócz odkrywania świata hobbystycznego rzemiosła, Happy Accidents przedstawia również uroczego Boba Rossa zupełnie nowej publiczności.

dostarczony

Oprócz odkrywania świata hobbystycznego rzemiosła, Happy Accidents przedstawia również uroczego Boba Rossa zupełnie nowej publiczności.

Dziękując widzom za setki listów poparcia po tym, jak jego ukochana druga żona Jane zmarła na raka, zwrócił się do kamery.

READ  Ojciec Victorii Lamas zakochuje się w uczuciach swojej córki do Leonarda DiCaprio

„Musisz mieć trochę smutku w naszym życiu, abyś wiedział, kiedy nadejdą dobre czasy… Czekam na dobre czasy.” Zdiagnozowano u niego chłoniaka zaledwie kilka tygodni później.

szczęśliwe wypadki Może nie jest arcydziełem, ale jest doskonałym wprowadzeniem do prawdziwie kolorowej postaci.

Bob Ross: Szczęśliwe wypadki, zdrady i chciwość Teraz można przesyłać strumieniowo w serwisie Netflix.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *