Brakujące utwory Beyoncé na winylu „Cowboy Carter” wywołały spekulacje w branży

Brakujące utwory Beyoncé na winylu „Cowboy Carter” wywołały spekulacje w branży

Nadchodzący album Beyoncé, kowbojski furman, Zadebiutował w piątek i spotkał się z powszechnym uznaniem, rozpoczynając nową erę dla kultowego artysty.

Jednak niektórzy fani, którzy otrzymali fizyczne kopie albumu, byli zdezorientowani rozbieżnościami między wersją cyfrową i fizyczną.

W weekend pojawiły się doniesienia, że ​​w wersjach CD i winylowych brakowało niektórych utworów z wersji cyfrowej.

W szczególności fani zauważyli brak czterech utworów – spaghetti, flamenco, występ Lindy Martell, tak, tak, I Och, Luizjana – Z wydania winylowego.

Tymczasem dołączona jest wersja CD flamenco, Ale usunął pozostałe cztery utwory.

Ta rozbieżność doprowadziła do zamieszania i frustracji wśród fanów, zwłaszcza że sklep internetowy Beyoncé obiecał „dodatkową piosenkę” na wersji CD, mimo że na płycie nie było takiego bonusowego utworu.

Niektórzy tak spekulują FlamencoPrawdopodobnie miała ona służyć jako wspomniana wcześniej „piosenka bonusowa”.

Zaniepokojeni konsumenci, którzy skontaktowali się ze sprzedawcą w sprawie brakujących utworów na albumie Beyoncé, otrzymali automatyczną odpowiedź potwierdzającą zwiększoną liczbę e-maili i wskazującą, że odpowiedź na ich zapytania zostanie udzielona w ciągu trzech do czterech dni.

To opóźnienie w odpowiedzi frustruje fanów, którzy czekają na wyjaśnienia i rozwiązanie.

Fani spekulują na temat możliwej przyczyny brakujących utworów, sugerując, że Beyoncé mogła zakończyć tłoczenie płyty CD i winylu przed podjęciem decyzji o dodaniu dodatkowych utworów do albumu.

READ  Meghan Markle otrzyma 1 GBP odszkodowania po sprawie dotyczącej prywatności

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *