Brave Search nie wymaga już dołączania Reddit do wyszukiwań

Brave Search wprowadził nową funkcję Ułatwia to znajdowanie czatów z forów, takich jak Reddit, w wynikach wyszukiwania. Oznacza to, że nie będziesz już musiał dodawać Reddit do swoich wyszukiwań, gdy szukasz pomysłów od prawdziwych ludzi, a nie pustych odpowiedzi ze stron internetowych, które tylko próbują uzyskać kliknięcia.

Nie musisz nic robić, aby zacząć otrzymywać te wyniki. Jeśli Twoje zapytanie wywołało rozmowę w sieci, zobaczysz wyniki w nowej, bardziej widocznej sekcji Dyskusje. Brave twierdzi, że wybiera posty do wyświetlenia na podstawie jego aktualności, popularności, trafności oraz liczby polubień lub głosów, które otrzymują posty. Na razie Brave pokazuje tylko wyniki z Reddit i StackExchange, ale twierdzi, że doda więcej witryn „w najbliższej przyszłości”.

Sekcja Dyskusje pojawiła się w środku wyników wyszukiwania.
Obraz: zrzut ekranu przez Brave

Fajne jest to, że nie zobaczysz dyskusji na temat wszystko szukasz. Brave twierdzi, że ta funkcja ma zastosowanie do „setek scenariuszy”, ale najlepiej sprawdza się w przypadku pytań dotyczących produktów, podróży, bieżących wydarzeń i kodowania, a także w przypadku „wyjątkowych lub bardzo konkretnych pytań”.

Sam wypróbowałem tę funkcję i muszę przyznać, że jest całkiem fajna. Po wyszukaniu hasła „jak znaleźć najlepszą kartę graficzną”, przewinąłem w dół, aby znaleźć sekcję poświęconą powiązanym odpowiedziom z Reddit. Dla porównania, spróbowałem tego samego zapytania w komputerowych wersjach Google i Bing; Żaden silnik wyników z Reddit (ani forum w tym zakresie) nie zwrócił wyników na pierwszej stronie wyników. jako użytkownik Bing (Tak, ludzie już używają Bing), która próbowała Brave Search w przeszłości i ceni dane wejściowe od innych ludzi, sama ta funkcja może wystarczyć, abym stał się Brave konwerterem.

tylko w zeszłym tygodniu, Reddit rozpoczął indeksowanie komentarzy w swoich wynikach wyszukiwania, który pozwala przełączać się między powiązanymi odpowiedziami zamiast pełnymi postami. Więcej osób zwraca się do Reddit po prawdziwe odpowiedzi, trend zarysowany w poście (wspomnianym w komunikacie prasowym Brave) zatytułowanym „Wyszukiwarka Google umiera. Opisuje rosnący trend dodawania „Reddit” do wyszukiwań, czego używa Brave Search . Uruchomiony w wersji beta w zeszłym rokuWygląda na to, że się przytula. Brave niedawno wprowadził także funkcję De-Amp . Aby ominąć strony korzystające ze struktury Accelerated Mobile Pages firmy Google.

READ  Sony Xperia 5 IV sugeruje Snapdragon 8 Gen 1 Plus

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top