Były szef Nintendo mówi: „Branża jest lepsza dzięki Xboxowi”

dawny Nintendo Prezydent USA Reggie Phils pochwalił wpływ Amy X-Box Był w branży gier.

Jak wskazano Czysta konsola XboxProwadzony przez grupę pionierów Xbox (zawartych poniżej), Fils-Aimé wyraził swoją opinię na temat podstawki konsoli i konsoli. Film ma uczcić 20. rocznicę konsoli przez pryzmat marzycieli Xbox.

Fils-Aimé stwierdził: „W momencie premiery, w chwili obecnej, 20 lat później, branża jest lepsza z powodu premiery Xbox, myślę z pasją”. „A fakt, że są wszystkie te firmy tworzące wszystkie te wspaniałe treści, ekosystem jest tak silny, że Xbox jest tego dużą częścią”.

„Kiedy Xbox wystartował, nie byłem w branży, byłem konsumentem – byłem typowym konsumentem, który ma PS2 Już w moim domu miałem N64, myślałem o pliku gra w kostki Ale w rzeczywistości nie kupiłem GameCube, dopóki nie byłem już częścią Nintendo… ale to mój syn, który jest zapalonym graczem, powiedział, że musimy sprawdzić ten Xbox… i to był sterownik dzień dobryI właśnie to doświadczenie wprowadziło do mojego domu oryginalną konsolę Xbox z moją starą, dużą konsolą. To była moja pamięć Xbox od samego początku” – dodał Fils-Aimé.

Istnieje wiele innych dyskusji w wideo z premiery Xbox i Xbox Live, a nawet kilka odniesień do Dreamcastu.

W innych ostatnich wiadomościach wykonawczych Nintendo, obecny prezes Nintendo of America, Doug Bowser, mówi Firma podjęła działania w związku z sytuacją z Activision Blizzard.

Bowser powiedział: Uważam, że te relacje są niepokojące i niepokojące. To jest sprzeczne z moimi przekonaniami, wartościami i polityką Nintendo.

READ  GTA 5 Player UnNameD Beats Game, nie powodując żadnych szkód w rekordowo 9 godzin

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top