Call of Duty blokuje 350000 kont w grach takich jak Warzone

Call of Duty blokuje 350000 kont w grach takich jak Warzone

Ponad 350 000 kont Call of Duty zostało zablokowanych z powodu „rasistowskich nazw lub toksycznych zachowań” Call of Duty: A War ZoneI Czarna zimna wojnaI Nowoczesna Wojna, I Call of Duty: MobileI według Udział twórców serii Środa.

Zakaz obowiązuje przez ostatnie 12 miesięcy i opiera się na „raportach graczy i kompleksowym przeglądzie bazy danych z nazwiskami graczy”, jak podano w poście.

„Zależy nam na zapewnieniu wszystkim naszym graczom przyjemnych wrażeń z gry. W naszych grach i społeczeństwie nie ma miejsca na toksyczne zachowania, nawoływanie do nienawiści czy jakiekolwiek nękanie” – czytamy w raporcie.

Oprócz zakazów zespół powiedział, że zastosował nowe filtry w grze, aby przechwytywać „potencjalnie obraźliwe nazwy użytkowników, tagi klanów lub profile” i „odfiltrowywać potencjalnie obraźliwe czaty tekstowe”.

Musisz wziąć Activision Środki proaktywne Do moderacji w społeczności Call of Duty w przeszłości. Wcześniej programiści Konta docelowe Próbuję się powstrzymać Wybuchy oszustw w Strefa wojny – A do lutego a Aktualizacja Powiedział, że ukarano ponad 60 000 kont. W połączeniu z najnowszym hartowaniem seria osiąga około 300 000 Permaban.

„Jest dużo więcej do zrobienia, w tym zwiększenie możliwości zgłaszania graczy i moderacji, a także przetwarzanie czatu głosowego w celu zwalczania toksyczności” – powiedzieli twórcy.

READ  Edycja i ocena w DaVinci Resolve na nowym iPadzie Pro M2

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *