Call of Duty blokuje 350000 kont w grach takich jak Warzone

Ponad 350 000 kont Call of Duty zostało zablokowanych z powodu „rasistowskich nazw lub toksycznych zachowań” Call of Duty: A War ZoneI Czarna zimna wojnaI Nowoczesna Wojna, I Call of Duty: MobileI według Udział twórców serii Środa.

Zakaz obowiązuje przez ostatnie 12 miesięcy i opiera się na „raportach graczy i kompleksowym przeglądzie bazy danych z nazwiskami graczy”, jak podano w poście.

„Zależy nam na zapewnieniu wszystkim naszym graczom przyjemnych wrażeń z gry. W naszych grach i społeczeństwie nie ma miejsca na toksyczne zachowania, nawoływanie do nienawiści czy jakiekolwiek nękanie” – czytamy w raporcie.

Oprócz zakazów zespół powiedział, że zastosował nowe filtry w grze, aby przechwytywać „potencjalnie obraźliwe nazwy użytkowników, tagi klanów lub profile” i „odfiltrowywać potencjalnie obraźliwe czaty tekstowe”.

Musisz wziąć Activision Środki proaktywne Do moderacji w społeczności Call of Duty w przeszłości. Wcześniej programiści Konta docelowe Próbuję się powstrzymać Wybuchy oszustw w Strefa wojny – A do lutego a Aktualizacja Powiedział, że ukarano ponad 60 000 kont. W połączeniu z najnowszym hartowaniem seria osiąga około 300 000 Permaban.

„Jest dużo więcej do zrobienia, w tym zwiększenie możliwości zgłaszania graczy i moderacji, a także przetwarzanie czatu głosowego w celu zwalczania toksyczności” – powiedzieli twórcy.

READ  Czy nadal powinieneś kupić iPhone'a 12, czy poczekać na iPhone'a 13?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top