Chanel Harris z NZ Warriors grała w Tavitę z pękniętym jądrem podczas przegranej burzy

Nikt nie może zarzucić Chanel Harris Tavita, że ​​nie zrobił wszystkiego, co miał dla NZ Warriors w ich haniebnej przegranej z Melbourne Storm.

Harris Tavita przeszedł operację pęknięcia jądra, która może go odsunąć na miesiąc.

Kontuzja nastąpiła w 34. minucie burzliwego poddania 7-10 Warriors w ich corocznym meczu ANZAC w poniedziałek.

1 news

Nathan Brown bronił niektórych młodszych graczy klubu, mówiąc, że krytycy muszą zdawać sobie sprawę z tego, jak bardzo są młodzi.

Pomimo bolesnej kontuzji połowa Warriors rozegrała resztę meczu, co przyznał trener Warriors Nathan Brown. Niektórzy z jego graczy poddali się Podczas drugiego zaklęcia gospodarze zbuntowali się.

Oczekuje się, że 23-latek wróci dopiero w przyszłym miesiącu.

W 1986 roku kapitan All Blacks Wayne Shelford rozegrał test przeciwko Francji, podczas którego doznał pęknięcia moszny.