Cheez-it współpracuje z Nails Inc. W zestawie z lakierem do paznokci

Cheez-it współpracuje z Nails Inc.  W zestawie z lakierem do paznokci

Marka przekąsek Cheez-it nawiązała współpracę Firma o paznokciach Dwa nowe odcienie lakieru do paznokci, w tym Orange You Feelin' the Cheeziest i Flexin' in the Red Zone, inspirowane pomarańczowym kolorem Cheez-it i czerwonym pudełkiem, w którym jest dostępny.

Nowe kolory lakierów do paznokci będą dostępne w przedsprzedaży od 29 grudnia na cheezIt.com. Współpraca będzie miała swój oficjalny debiut podczas Cheez-it Citrus Bowl, gdzie marka zaprezentuje mani i pedis, nazywając je mani-cheddiz.

Więcej z WWD

Cheez-it Citrus Bowl to siódma najstarsza uczelniana gra w kręgle w kraju. Mecz rozgrywany jest na stadionie Camping World Stadium w Orlando na Florydzie i jest prowadzony przez Florida Citrus Sports, grupę non-profit, która organizuje również Pop-Tarty Paul i Floryda Klasyczny.

Tegoroczna edycja Cheez-it Citrus Bowl będzie obejmować sekcję Cheez-it Flexin, pierwszy w swoim rodzaju salon fryzjerski i doświadczenie inspirowane spa. Do tego mani i bidi z Cheez-it i Firma o paznokciach. Lakier do paznokci współpracaStacja będzie oferować na boisku prace polegające na farbowaniu na pomarańczowo, masaże zapachowe Cheez-it oraz wannę z hydromasażem Cheez-it.

Transmisja Cheez-it Citrus Bowl 2024 rozpocznie się 1 stycznia o godzinie 13:00 czasu wschodniego w stacji ABC. Po raz pierwszy dwie wersje popularnych przekąsek stadionowych z dodatkiem Cheez-it będą dostępne wyłącznie w sklepach Camping World Stadium w dniu meczu, w tym Loaded Chili Cheez-it Crunch Dog i Mac & Cheez-it Walking Nachos.

Kibice, którzy chcą wypróbować sekcję Cheez-it Flexin', będą musieli udać się na bezpłatny FanFest przed meczem tuż przed stadionem Camping World, aby dzięki uprzejmości lokalnych projektantów odebrać bezpłatną Cheez-it Citrus Bowl Cutz. Fani, którym na FanFest przypadnie najbardziej absurdalny wygląd, mają szansę uzyskać dostęp do miejsc VICheez na boisku.

Fani oglądający mecze z domu mogą wziąć udział w wyzwaniu społecznościowym, nadając sobie wygląd i post z dnia meczu inspirowany Cheezitem. Na TikToku Użyj hashtaga #CheezItFanFlexEntry od teraz do 23:59 ET 1 stycznia, aby zyskać szansę na wygranie zapasu Cheez-itz na nadchodzące imprezy z oglądaniem Mistrzostw Krajowych.

READ  Polskie grupy opozycyjne twierdzą, że Donald Tusk jest ich kandydatem na premiera

Najlepsze z WWD

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *