NRL: Parramatta Ailes, West Tigers, Jackson Hastings, cel polowy utonął węgorza w thrillerze w Poniedziałek Wielkanocny

Jackson Hastings strzelił bramkę z 38 metrów na 10 sekund przed końcem meczu, ekscytujące zwycięstwo West Tigers, które pokonało angielskie 21-20 w klasycznym meczu na Coumbank Stadium.

Hastings strzelił potężnego kopa i przebiegł kolejne 30 metrów, aby uczcić pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Wests Tigers przed ponad 28 000 podczas Wielkanocy.

Z punktami 20-20 na 10 minut przed grą, Hastings miał pięć minut do zapomnienia, tracąc dwie szanse na bramkę na boisku, aby przejść bez punktów w ostatnim meczu.

Jednak 26-latek stał się bohaterem na początku gry dzięki niesamowitemu strzałowi dla Węgorzy, którzy byli biedni jak zwykle w tak dużej grze.

West Tigers prowadziło Parramattę 14:10 w pierwszej połowie po próbie Luciano Liloa i podwoiło pierwszą połowę do Davida Novwalumy, co zaszokowało gospodarzy, którzy ukończyli grę 55 procent na wczesnym etapie, po czym poprawili się w miarę postępu meczu.

Leilua uderzyła w dziurę na prawej krawędzi, gdy Luke Brooks wysłał kowbojów zwróconych do przodu przez linię, zanim wąż przebił kapitana Clinta Guthersona od jednego z pracowników Mitchella Mosesa.

Goście odnieśli sukces w środku pola, ponieważ szybcy Jake Simpkin i Dane Lowry spowodowali obrażenia.

Brooks, który w tym tygodniu zajął piąte miejsce, aby spotkać się z powrotem Hastingsa, przekazał Novalumie podanie do woleja nad prawą krawędzią, zanim próbujący rekordzista posłał klubowi dośrodkowanie przez kolejne trzy minuty.

Podwójna akwizycja Nofoaluma

Parramatta odniósł pewne sukcesy na krawędziach i odpowiedział tuż przed przerwą, gdy Isaiah Papalei oddał krótki strzał Red Mahoney z bliskiej odległości.

READ  Mike Nawrocki: Celtic pozyskał polskiego obrońcę na pięcioletni kontrakt za 4,3 miliona funtów | Wiadomości z centrum transportu

Odwrócone wyzwanie kapitana przeciwko Parramatcie wydawało się zachwiać impetem po przerwie, ale węgorze węszyły w drzemce, a tygrysy wygrywały z jedzeniem.

Stamtąd Goście umocnili swoją przewagę z Hastingsem i Lowrym, wysyłając Kena Maumalu w lewy róg.

Dylan potrząsa stadionem Kompbanku

Aby nie zostać pokonanym przez Dylana Browna z jego przeciwnymi liczbami, wszedł do meczu w 52. minucie z lekkim wysiłkiem, by wyprzedzić Zane’a Musgrove’a i znaleźć Red Mahoney jako wsparcie w trzecim sezonie.

Próba Maraty Neukora w 68. minucie, której Mitchell Moses nie wykonał w prawy róg, ustanowiła końcówkę pasa z 20-sekundowym wyrównaniem.

Tygrysy dostały szansę po próbie Parramatta, gdy Nofoaluma był bliski zdobycia trzeciego gola, ale został odparty w desperackiej obronie.

strzał z meczu

• Zwycięstwo Wests Tigers nad węgorzami było ich pierwszym od ośmiu prób.
  • Kilma Tuilagi, napastnik Wests Tigers, został uznany za rekord po strzale do Mitchella Mosesa w 36. minucie.
  • Dublet Davida Novwalumy w pierwszej połowie był drugim w jego karierze przeciwko węgorzom.
  • Oficjalny tłum na Poniedziałek Wielkanocny wyniósł 28.336 osób.
  • Prostytutka Wests Tigers, Jake Simpkin, zeszła z boiska w drugiej połowie z powodu kontuzji dolnej części nogi, podczas gdy Ken Maumalo zmagał się ostatnio z dolegliwościami kolana.
  • Jackson Hastings zagrał swój 50. mecz w Premier League, podczas gdy odchodzący napastnik Luciano Lilloa zagrał swój 50. mecz dla West Tigers.
  • Pomocnik Parramatta Tom Obacic był kolejnym, który opuścił boisko z troską o szyję, podczas gdy napastnik Elles Reagan Campbell Gillard doznał kontuzji kostki.
  • Napastnik Węgorzy, Nathan Brown, rozegrał swój setny mecz dla klubu.
READ  Chicago Roundup: Uczestnicy rozmawiają o ulotkach o gwarantowanym dochodzie, meczu Meksyk-Polska na Mistrzostwach Świata jednoczy mieszkańców Chicago i nie tylko

zagrać w grę

Przyjdź godzina, przyjdź Jackson Hastings! Wysiłki rozgrywającego Wests Tigers oszołomiły publiczność, wywołując oszałamiające zdenerwowanie drużyny gości.

Oszałamiający Hastings wygrywa dla Tygrysów

Co powiedzieli

„Ostatnie pięć tygodni nie było wystarczająco dobre, ale jest tylko jeden sposób, aby wyjść i pokazać, że coś Ci zależy. To było jedno zwycięstwo z sześciu, więc musimy wrócić do jazdy, ale nie mogę się doczekać żeby Madge przytuliła się tak mocno. – Wests Tigers obrońca Jackson Hastings.

„Nasze skupienie się na szczegółach meczu nie było wystarczająco dobre. Brakowało nam rozsądnej ilości cierpliwości. Robiliśmy kilka przełamań linii, ale staraliśmy się strzelić gola w każdym meczu”. – Trener węgorzy Brad Arthur.

Co dalej

Podróż do Newcastle to kolejna misja dla Węgorzy, którzy wygrali swoje ostatnie dwa mecze przeciwko Knights in the Hunter. Brad Arthur Jr. Paulo powróci na mecz z drużyną Nowej Południowej Walii, która powróci z zawieszenia.

Wests Tigers mają przed sobą sześciodniową zmianę, zanim wrócą do CommBanku na mecz z Rabbitohs.