Christina Ricci szczegółowo opisuje trudności finansowe spowodowane presją wspierania rodziny

Christina Ricci szczegółowo opisuje trudności finansowe spowodowane presją wspierania rodziny
Christina Ricci szczegółowo opisuje trudności finansowe spowodowane presją wspierania rodziny

Christinie Ricci nie jest obce przeżywanie kryzysu finansowego w niejednym momencie swojego życia.

Mowa o ostatnim odcinku Wyjaśnijmy to Shannen Doherty podcastu 44-letnia aktorka szczerze opowiedziała o presji, jaką przez lata wiązało się z utrzymaniem rodziny.

the Żółte kurtki Gwiazda jest mamą 15-miesięcznej córki Cleo, którą dzieli z mężem Markle Hampton oraz 8-letniego Freddiego z byłym mężem Jamesem Heerdegenem.

„Jako dorosły miałem okresy, w których byliśmy naprawdę spłukani” – Richie powiedział gospodarzowi. „Masz to coś w sobie: «Nigdy więcej nie chcę się tak czuć». „To takie głębokie uczucie. Nigdy nie chcę czuć się tak bezradna, bo myślę, że to właśnie sprawia, że ​​czujesz, że nie masz dużo pieniędzy. – Czujesz się taki bezradny.

„Jest duża presja i jest to trudne. Musisz pracować, aby utrzymać rodzinę, ale jednocześnie pracujesz, co zabiera czas rodzinie” – kontynuowała.

„Tak, to trudne, ale teraz jestem w naprawdę dobrym miejscu. Znów mam naprawdę wspierającego męża”.

W wywiadzie Christina szerzej opowiedziała o wyzwaniach finansowych, przed którymi stoi Styl „Sunday Timesa”. W 2022 roku ujawniła, że ​​musi sprzedać swoje markowe torebki i części swojej kolekcji biżuterii, aby sfinansować rozwód z Heerdegen w 2020 roku.

READ  Ink P!: Wszystko, co wiem do tej pory: niesamowicie intymny pogląd Amazona na życie w trasie

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *