ChromeOS 104 został wydany z nowym ciemnym motywem i automatycznymi przejściami

Najnowsza aktualizacja Google dla systemu ChromeOS zostanie udostępniona użytkownikom w tym tygodniu, a jedną z jej nowych funkcji jest obsługa przełączania na ciemny motyw, taki jak 9do5Google wspomniany. Ukryty wcześniej podczas testów za flagami deweloperów, w końcu zadebiutował na ChromeOS 104, po ustawieniach trybu ciemnego nieoczekiwany wygląd jeszcze w innych produktach Google.

w google Post na blogu Odnosząc się do nadchodzącej funkcji, firma twierdzi, że nowy ciemny motyw ułatwi „czytanie w nocy lub przy słabym oświetleniu i oszczędzanie energii”, całkowicie zmieniając interfejs użytkownika i tapetę, aby wszystko było „jasne”. I dobrze wentylowany. Do tej pory ChromeOS zawierał w swoim oprogramowaniu tylko ustawienie „Podświetlenie nocne”, które pomagało patrzeć na ekran w słabym świetle poprzez zmianę koloru ekranu.

ChromeOS 104 Tryb jasny i ciemny ma własne tapety
Obraz: google

ChromeOS 104 ma również ustawienie „Auto”, które automatycznie przełącza schemat kolorów między jasnym a ciemnym motywem w zależności od pory dnia, wraz z dopasowanymi opcjami tła, które mogą się nieznacznie zmieniać wraz z nim.

Masz opcje trybu jasnego, ciemnego i automatycznego.
Obraz: google

Oto jak zmienić wygląd wyświetlacza w ChromeOS 104:

  • idź do Ustawienia
  • Wybierać Personalizacja
  • Wybierać Ustaw własne tło i styl
  • Wybierać Jasny, Ciemny lub Automatyczny Tryb oparty na twoich preferencjach

Możesz także uzyskać dostęp do pliku tapeta i elegancja Ustawienia na ekranie głównym, naciskając touchpad dwoma palcami i wybierając opcję.

READ  Najnowszy telefon do gier Asusa trafia do Europy z maksymalnie 18 GB pamięci RAM

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top