Co się stanie, jeśli Black Caps zremisują w półfinale T20 World Cup przeciwko Anglii?

Anglia świętuje zwycięstwo na granicy w finale Pucharu Świata w krykiecie 2019.

Mike Hewitt / Getty Images

Anglia świętuje zwycięstwo na granicy w finale Pucharu Świata w krykiecie 2019.

Każdy fan krykieta w Nowej Zelandii będzie o tym myślał przez ostatnie 72 godziny.

Co by się stało, gdyby półfinał Pucharu Świata Black Caps Twenty20 przeciwko Anglii? [first ball Thursday 3am NZ time] Kończy się krawatem?

dokładnie jak Finał Mistrzostw Świata 2019 jeden dzień między dwoma zespołami, konkurencja zmierza do Super Over, gdzie trzech odbijających ma sześć piłek, aby zdobyć jak najwięcej kopnięć.

Krykiet w Nowej Zelandii

Były Black Cap Shane Bond połączył się z zespołem na Mistrzostwach Świata T20 w roli, której możesz się nie spodziewać.

Ale w przeciwieństwie do tego dnia dwa lata temu, utrzymali Superovers, dopóki jedna drużyna nie wygra, a pałkarze, którzy zostali zrzuceni z rakiety, nie będą mogli ponownie uderzać.

Czytaj więcej:
* Ross Taylor postanowił pozbyć się rdzy przed wykonaniem dwóch testów dla Black Caps w Indiach
* Szansa Martina Gopetila na odkupienie, gdy Nowa Zelandia spotka się z Anglią w Pucharze Świata T20
* Dlaczego Nowa Zelandia może pokonać Anglię w półfinale T20 World Cup
* The Black Caps przygotowali się na połowę goli w Pucharze Świata na Twenty20 vs Anglia

W 2019 roku Anglia wygrała Puchar Świata w krykiecie po remisie Super Overs i remisie 50 overów dzięki podliczeniu limitów.

Osiągnęli 22-sześćdziesiąt cztery, podczas gdy Black Caps osiągnęli 14-sześćdziesiąt cztery, więc biorą zaszczyt, pozostawiając Kenowi Williamsonowi i jego ludziom zastanowienie się, jak blisko są.

Na przedmeczowej konferencji prasowej w Abu Zabi Williamson poruszył „części przepisów i części, które wypadły inaczej, i zadecydowały o wyniku” i zauważył, że liczenie granic nie jest już używane w dogrywce.

„To była świetna gra, aby być częścią i na pewno dla wszystkich graczy, kiedy zaczynasz rozmowę, patrzy się na nią z sentymentem, a oni doceniają to doświadczenie, chociaż w tamtym czasie wyniki były bardzo trudne do zrozumienia i prawdopodobnie nie miało to większego sensu”.

READ  Andrew Taylor z Caledonii zmienił się w jednego z najlepszych strzelców w kraju
Ken Williamson walczy o czarne czapki podczas finału Pucharu Świata w krykiecie 2019, który Anglia wygrała w Counting Borders.

Obrazy Getty

Ken Williamson walczy o czarne czapki podczas finału Pucharu Świata w krykiecie 2019, który Anglia wygrała w Counting Borders.

„Ale tak właśnie jest: zdobywasz punkty, grasz zgodnie z zasadami, idziesz do przodu i nie możesz się doczekać kolejnych wyzwań.

„Jako grupa, grają gęsto i szybko i na tym lubimy się skupiać. Niedługo potem skupiono się na krykiecie testowym. Teraz jesteśmy w Pucharze Świata T20, a krykiet nadal się rozwija. „

Black Caps chcą dodać tytuł Pucharu Świata T20 do Mistrzostw Świata, które wygrali na początku tego roku, pokonanie Indii w finale.

To będzie ich pojedynek jeden po drugim z Anglią w finałach Pucharu Świata White Ball. Przed jednodniowym wydarzeniem 2019 spotkali się w półfinale ostatniego Pucharu Świata T20 w Indiach w 2016 roku, Z wygraną Anglii Ale przegrywa w finale.

Tegoroczni półfinaliści, Marais Erasmus z RPA i Kumar Dharmasina ze Sri Lanki, to ten sam duet, który dwa lata temu stał w środku. Dharmasena popełnił wtedy faul w finale, pozwalając Anglii na zdobycie bramki, która okazała się decydującą rundą.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *