Coroczne nagrody MKBHD dotyczące smartfonów należące w całości do Apple i Samsunga / Digital Information World

2022 już tylko kilka dni od nas wszystkich i jak co roku grudzień to czas nagród w niemal każdej branży, takich jak Nagroda Filmowa i Dramatowa, Nagroda Edukacyjna, Nagroda Nobla, Nagroda Cywilizacji, Nagrody Wojskowe i lista jest długa. Mówiąc o nagrodach na koniec roku, jak można zapomnieć o nagrodach smartfonów, a dokładniej o nagrodzie „MKBHD”.

Markiz Keith Brownlee 28-latek jest amerykańskim YouTuberem, zawodowo znanym jako MKBHD. Filmy na jego kanale opierają się głównie na technologii i gadżetach. Ma ponad 15 milionów subskrybentów i około 1400 filmów.

W tym roku MKBHD ogłaszać Najlepsze telefony w dziewięciu różnych kategoriach wraz z nagrodą Najlepszy Telefon Roku. Wśród kategorii znalazły się: Najlepszy duży smartfon, Najlepszy mały smartfon, Najlepszy telefon z aparatem, Najlepsza bateria, Nagroda za wzornictwo, Nagroda za wartość, Popiersie Roku, Najlepszy smartfon i Telefon roku.

Chociaż możemy powiedzieć, że była to bitwa między Samsungiem a Apple, 7 z 9 kategorii wygrały Apple lub Samsung, z wyjątkiem nagrody Value Award i Best of the Year.

Duża nagroda za smartfony trafia do Samsunga Galaxy Z fold 3, jego wewnętrznego ekranu o przekątnej 7,4 cala, który jest prawie o cal dłuższy w porównaniu do największego Apple iPhone 13 pro max, który ma ekran o przekątnej 6,68 cala.

Drugą nagrodą za najlepszy mały smartfon tutaj jest to, że Apple wygrał w tej kategorii. Z iPhone’em 13 mini, który ma ekran o przekątnej 5,4 cala. Teraz czas na zdjęcia. Tak, w nagrodę za najlepszy telefon z aparatem firma MKBHD przyznała nagrodę w tej kategorii iPhone’owi 13 pro.

Czwarta kategoria to najlepsza bateria. Po raz kolejny czas na świętowanie „iphone13 Pro max”.

Wtedy była to ulubiona nagroda za wzornictwo ludzi, ponieważ dobre projekty telefonów interesują wielu ludzi, była to długo oczekiwana kategoria, która obrabowała „Samsung Galaxy S21 Ultra”.

READ  Wygląda na to, że Apple rozważał uruchomienie własnej usługi gier w chmurze

Szósta kategoria nagród to najlepsza wartość roku, a zwycięzcą nagrody MKBHD VALUE jest Google Pixel 6.

Nagroda Popiersie Roku nie trafiła do Apple ani Samsunga, trafiła do „Microsoft Surface Duo 2”.

Apple iPhone 13 pro otrzymał w zeszłym roku nagrodę w kategorii najbardziej ulepszonej w stosunku do iPhone’a 12 pod względem promocji, ekranu Pro Res, stylu fotografii i nie tylko. MKBHD również nagrodziło Samsunga w tej kategorii, za S21 nad S20, pod względem ulepszenia aparatu.

Wreszcie nadszedł czas na wyczekiwaną nagrodę „Telefonu Roku”, ponieważ byliśmy świadkami bitwy między Apple i Samsungiem w większości kategorii. Kto zostanie zwycięzcą w najważniejszej kategorii. Tym razem Samsung wygrał bitwę i zdobył koronę za swój telefon „Samsung S21 Ultra”.

Przeczytaj następujące: AV-TEST testuje pakiety VPN, aby zmierzyć wydajność, szybkość i przejrzystość

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top