Cotygodniowe wyniki ankiety: OnePlus 10 Pro obiecuje, ale potrzebuje świetnych recenzji

OnePlus 10 Pro może nie przynieść żadnych niesamowitych ulepszeń, ale według ankiety z zeszłego tygodnia zapowiada się solidną poprawę w stosunku do 9 Pro. Jednak wraz z wyższą ceną detaliczną każdego flagowego telefonu OnePlus, fani stają się coraz bardziej wymagający.

Większość wyborców zainteresowanych 10 Pro wstrzyma się do zakończenia recenzji – i lepiej, żeby byli dobrzy. Niewielka, ale wciąż duża część elektoratu bardzo to lubi i nie spodziewa się żadnych niespodzianek.

Najciekawszą częścią tych recenzji będzie wydajność Snapdragona 8 Gen 1, ale jest to problem dla większości głównych telefonów z Androidem w 2022 roku. Ulepszenia aparatu Hasselblad drugiej generacji to kolejny ważny punkt zainteresowania, zwłaszcza że OnePlus wciąż nie Ma obiektywu peryskopowego i wrzucił ten duży czujnik do jednostki ultraszerokokątnej (ale jest wyposażony w znacznie szerszy obiektyw).

Kolejnym ważnym pytaniem, które niepokoi potencjalnych nabywców, jest to, co stanie się z OxygenOS po jego integracji z ColorOS. W końcu OxygenOS był jednym z głównych powodów, dla których kupiono OnePlus.

Większość fanów będzie miała mnóstwo czasu na zastanowienie się nad tymi pytaniami, ponieważ OnePlus 10 Pro jest obecnie dostępny tylko w Chinach (jest dostarczany z ColorOS). Telefon prawdopodobnie stanie się globalny w marcu, ale nie słyszeliśmy nic o cenach, oficjalnych lub nieoficjalnych. Do tego czasu będzie jedna lub dwie duże premiery.

READ  Samsung obniża ceny, aby zwiększyć sprzedaż składanych telefonów

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *