Cricket 22 będzie starał się zaimponować nam zmianą w przyszłym roku

Switch ma zdecydowanie mieszane wyniki, jeśli chodzi o główne sporty — mamy kilka dobrych gier, kilka naprawdę wolnych wysiłków (Patrzymy na Ciebie, EA), a także kilka nagłówków, które całkowicie omijają system. Cóż, jeśli lubisz bić wierzbę po skórze, a tłumy stają się coraz bardziej hałaśliwe w miarę upływu dnia, to jest dobra wiadomość.

Krykiet 22 Zostało to ogłoszone i już pojawi się na Switchu, co jest pozytywem; ten niewielki Zła wiadomość jest taka, że ​​pojawi się w styczniu 2022 roku, dwa miesiące po każdym kolejnym wydaniu. W rezultacie w wersji na Switcha będzie brakować emocji związanych z nadchodzącą serią chłopaków z Ashes, ale miejmy nadzieję, że będzie to również oznaczać dodatkowy czas na ulepszanie i usuwanie błędów. Oznacza to również, że system przegapi przedpremierowe pobranie umożliwiające dostęp do trybu „Sieć”, pokazanego na filmie nad artykułem.

Opracowana przez Big Ant Studios seria ma przyzwoitą historię pojawiania się na konsolach Nintendo, w tym najnowsze Krykiet 19 Na przełączniku, który Myśleliśmy, że to całkiem przyzwoite. To odświeżające, że seria nie jest coroczna, więc chociaż pochodzi z mniejszego zespołu niż niektórzy gigantyczni sportowcy, mamy nadzieję, że prawie trzyletnia przerwa dobrze służyła rozwojowi. Oto oficjalna propaganda:

  • Całkowicie nowa kręgielnia i kontrola pola; Niezależnie od tego, czy jest to szybki, zadziorny bramkarz, czy satysfakcjonujące „pstryknięcie”, gdy wyrzucasz piłkę z boiska, aby uzyskać precyzyjną penetrację, Krykiet 22 Ulepszone i precyzyjne funkcje sterowania umożliwiają grę w najlepszą grę w krykieta.
  • Głębokie, oparte na narracji otoczenie kariery; Masz kontrolę na boisku i poza nim. Zarządzasz szkoleniami i konferencjami prasowymi, zajmujesz się kontuzjami i decydujesz o swojej drodze do międzynarodowej sławy!
  • Jest to jak dotąd najbardziej dostępna gra w krykieta; Nowy w krykieta? Krykiet 22 To sprawia, że ​​wejście do gry jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, dzięki serii całkowicie przerobionych samouczków i po raz pierwszy w historii. Krykiet 22 Jest to najbardziej szczegółowa symulacja sportu, jaka kiedykolwiek została stworzona przez Big Ant, a dzięki tym samouczkom będziesz uderzać i uderzać jak profesjonalista w mgnieniu oka.
  • Całkowicie nowy zespół komentatorów; Krykiet 22 Wprowadza gwiazdorski zespół komentatorów, w skład którego wchodzą Michael Atherton, Ian Healy, Mel Jones, Alison Mitchell i David Gower. Każde ujęcie będzie przywoływane z większą głębią i analizą niż kiedykolwiek wcześniej, a po raz pierwszy w każdym sporcie będzie kobiecy zespół komentatorski, co jeszcze bardziej pogłębi reprezentację kobiet w Krykiet 22 ekspertyza.
  • Najlepsza gra w krykieta w historii; Krykiet 22 Wykorzystaj w pełni możliwości najnowszej generacji sprzętu. Gra nie tylko ładuje się bardzo szybko, co pozwala na szybsze niż kiedykolwiek zaangażowanie w akcję, ale zawiera także pełen pakiet aktualizacji wizualnych, w tym oszałamiające elementy ray tracingu w czasie rzeczywistym, zapewniające najbardziej realistyczną grę w krykieta, jaka kiedykolwiek była widoczna.
READ  Zmaksymalizuj przestrzeń dyskową dzięki nowemu etui Tomtoc PadFolio na iPada [Video]

Nie możesz się doczekać Cricket 22 na Switchu?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top