Cupra Born została ujawniona w wywiadzie wideo z głównym projektantem

czy lubisz to Volkswagen ID.3 Ale czy uważasz, że brakuje mu wizualnego polotu i atrakcyjności? Więc dlaczego nie spojrzeć na jego hiszpańską reinterpretację, nazwaną Kobra Urodzony (ex-porno). Nie tylko wygląda sportowo, ma bardziej emocjonalną stylizację (jak sugeruje sama firma), ale ma też znaczek Cupra, ale spodziewamy się również, że będzie bardziej sportowy w prowadzeniu niż jego stabilny kolega z Grupy Volkswagena.

Myśleliśmy, że będziemy musieli poczekać pod koniec miesiąca, aby zobaczyć Cupra Born, ale wygląda na to, że przedwcześnie przejrzymy ten oficjalny film, w którym występuje główny projektant firmy, Jorge Diez, który oprowadza nas po samochodzie. i wyjaśnia niektóre z jego unikalnych cech.

Więc chociaż Bourne nie został jeszcze oficjalnie ujawniony, zostało to już zrobione za pośrednictwem tego filmu. Nie wiemy, czy wideo zostało upublicznione jako część czegoś złego, czy też miało być jakimś zamazaniem, ale na pewno bardzo dobrze przyjrzymy się samochodowi i niewiele pozostało dla wyobraźni.

Nie pokazaliśmy jednak wystroju wnętrza, nie przyglądamy się też dobrze wyglądowi zewnętrznemu. Wyglądałoby to bardzo podobnie do tego, co widzieliśmy w koncepcji El-Born, podobnie jak wygląd zewnętrzny, który nie wydaje się zbytnio zmieniać w porównaniu z badaniem.

Pod względem osiągów Cupra Born jest identyczna z VW ID.3, przynajmniej na papierze. Pochodzi z tego samego zestawu akumulatorów 77 kWh, ma pojedynczy silnik elektryczny zamontowany z tyłu, który pompuje 204 KM / 201 KM i może przyspieszyć do 100 km / h (62 mil / h) w około 7 sekund. Będziemy musieli nim jeździć, aby zobaczyć, czy jest też bardziej sportowy i ekscytujący niż ID.3 na drodze, a nawet na właściwym torze, jeśli będziemy mieli okazję go tam wypróbować.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *