Czas kupić większą misję 2: Medal of Honor zajmuje aż 45 GB miejsca

Źródło: Respawn Entertainment

Facebook będzie współpracował Oculus Quest 2 Niedawno ogłoszone ogłoszenia i jego najnowsza ekskluzywna gra, Quest 2, są bardzo mile widzianą niespodzianką. Tylko strzelanka VR Medal of Honor: Ponad i dalej Już niedługo w Oculus Quest 2 pojawi się „starannie odtworzona” zawartość, która działa natywnie na samodzielnych goglach VR. Gra jest nadal dostępna na platformach Oculus Rift i SteamVR, ale ta nowa wersja będzie działać na Quest 2 bez konieczności korzystania z tetheringu.

Jest to trzecia ogłoszona ekskluzywna gra Quest 2, w którą nie będzie można grać na oryginalnym Oculus Quest. Uwzględnij poprzednie ogłoszenia w przyszłości Resident Evil 4 VR przerobić i kierowaniePopularna strzelanka dla wielu graczy na PSVR.

Oferty VPN: dożywotnia licencja za 16 USD, miesięczne plany za 1 USD i więcej

Edycja Quest 2 Medal of Honor: Above & Beyond zawiera pełną kampanię dla jednego gracza, tryb dla wielu graczy, a nawet wielokrotnie nagradzany serial dokumentalny The Gallery, który śledzi prawdziwych weteranów II wojny światowej, którzy odwiedzają miejsca, w których walczyli podczas wojny . Kampania solowa Medal of Honor próbuje się wyróżnić, śledząc wiele z tych historii, dodając wyjątkową warstwę autentyczności do doświadczenia.

kiedy byliśmy przejrzeć W styczniu na Oculus Rift zauważyliśmy, że gra będzie wymagała wiele pracy, aby naprawdę została nazwana jedną z Najlepsze gry Quest 2. Chociaż program wyróżniał się jako świetny kawałek historii i całkiem sporo pięknych historii, sama gra wydawała się przestarzała w porównaniu. Od momentu premiery deweloper Respawn Entertainment wydał kilka poprawek, które naprawiły wiele skarg graczy na grę.

Bazując na powyższym zwiastunie, wersja Quest 2 wygląda świetnie wizualnie i wygląda jak świetny port. Według przedstawiciela Facebooka, po zainstalowaniu gra zużyje około 45 GB na Quest 2. To kolosalna ilość, ale na szczęście znacznie mniejsza niż 180 GB wymagane w wersji na PC.

READ  Feiyu podnosi DJI, umożliwiając podłączenie mini kamery samobalansującej do wszystkiego, co chcesz

Quest 2 prawdopodobnie zostanie wysłany ze wszystkimi tymi poprawkami i, bez wątpienia, kolejnymi ulepszeniami. Na wszystkich dziesięciu mapach wieloosobowych i pięciu trybach gry można również grać od zera. Oculus i EA nie ogłosiły jeszcze daty premiery ani ceny, ale z pewnością usłyszymy więcej o grze na dorocznej konferencji Facebook Connect, która odbędzie się 28 października.

Więcej sposobów na grę


Quest Quest na zewnątrz

Oculus Quest 2

Bezprzewodowa VR oferuje wiele opcji

Oculus Quest 2 oferuje prawie wszystko, czego można wymagać od gogli VR, takich jak świetny wyświetlacz, częstotliwość odświeżania, łatwa konfiguracja i przenośność.

Możemy zarabiać prowizję od zakupów za pomocą naszych linków. Ucz się więcej.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top