Czy nadal powinieneś kupić iPhone’a 12, czy poczekać na iPhone’a 13?

Czy nadal powinieneś kupić iPhone’a 12, czy poczekać na iPhone’a 13?

IPhone 12 to doskonałe urządzenie, a zdobycie go teraz może być lepsze niż czekanie na kolejnego iPhone’a.

Sarah Teo / Cnet

IPhone 12 jest w sprzedaży od zeszłej jesieni i Nowy iPhone 13 (A może będzie to iPhone 12S?) Przybędzie Na początku września. Więc czy naprawdę ma sens kupowanie teraz iPhone’a 12? Prostą odpowiedzią jest tak. Ani. W zależności od konkretnej sytuacji, zakup obecnego modelu może działać przez ostatnie kilka miesięcy, ale wraz z pojawieniem się kolejnej wersji zaledwie kilka miesięcy później, sprawy trochę się komplikują.

Więc jeśli nie wiesz, którą ścieżkę wybrać, jest to zrozumiałe. Ale nie stresuj się. Ten przewodnik pokazuje, kiedy powinieneś iść w tym lub innym kierunku. W ten sposób możesz mieć pewność, że wykonałeś właściwą rozmowę.

Jeśli nadal używasz starego iPhone’a, natychmiastowa aktualizacja do iPhone’a 12 ma dużo sensu.

Sarah Teo / Cnet

Czy używasz starego, starego iPhone’a?

Jednym z najlepszych powodów zakupu nowego telefonu jest beznadziejnie stary telefon. Jeśli posiadasz IPhone 11, Uaktualnij do IPhone 12 Teraz to chyba nie jest tego warte. Nie zobaczysz wystarczającej różnicy w wydajności i funkcjach, zwłaszcza w porównaniu z Co prawdopodobnie pojawi się wraz z iPhonem 13. Jeśli jednak wytrzymasz do września, Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona.

Calculus jest zupełnie inny dla posiadaczy starszych iPhone’ów, takich jak iPhone X Serie. IPhone 12 zapewnia zaawansowany procesor A14 Bionic w połączeniu z wyświetlaczem OLED. Te dwa ulepszenia stanowiły tylko ogromną aktualizację w przypadku telefonów zaledwie kilka lat temu.


Teraz graj:
Patrz na to:

Plotki na temat iPhone’a 13 i tego, czego potrzebuje nadchodzący telefon Apple


10:51

Potrzeba szybkości 5G

Sieć bezprzewodowa 5G nie wszędzie jest dostępna, podobnie jak jej możliwości Trochę przereklamowany. Jednakże iPhone 12 to pierwsze i jedyne urządzenie iPhone kompatybilne obecnie z siecią piątej generacji. Więc jeśli masz palące pragnienie połączenia się z sieciami komórkowymi 5G i masz do nich dostęp, iPhone 12 od razu go drapie. Oczywiście iPhone 13 prawdopodobnie również kojarzy się z 5G, więc czekanie też jest dobrą rzeczą.

Życie z uszkodzonym ekranem iPhone’a nigdy nie jest zabawne.

Jamia Martin / Cnet

Pęknięty ekran, awaria baterii i inne powody, dla których warto teraz kupić nowy iPhone

Życie ze sprzętem, który jest uszkodzony lub źle działa, jest trudne. Na przykład zepsuty ekran jest trudny do zignorowania, ponieważ defekt jest widoczny codziennie. To samo dotyczy uszkodzonego akumulatora, który nie wytrzymuje maksymalnego naładowania. Jeśli Twój iPhone ma tego rodzaju frustrujące problemy, natychmiastowa aktualizacja do iPhone’a 12 jest uzasadniona.

Ceramiczna osłona ekranu iPhone’a 12 wytrzymała dobrze podczas testów tortur.

Chris Parker / CNET

IPhone 12 ma ceramiczny wyświetlacz

Jedną z dużych ulepszeń iPhone’a 12 jest zaleta. Apple nazywa to szkłem „tarcza ceramiczna”. Wykonane przez Corning ceramiczne szkło ochronne pokrywające ekran telefonu jest twardsze niż większość metali. W rzeczywistości możemy potwierdzić trwałość ceramicznej zbroi iPhone’a 12. gdy Wystawiliśmy to na próbęTelefon przyszedł w świetnych kolorach. Więc jeśli jesteś wielkim użytkownikiem klotz, który jest podatny na poślizgnięcia i upadki, pokazanie tego obecnego iPhone’a jest mądrym posunięciem. Ci, którzy czują, że mogą uniknąć nieszczęśliwych wypadków, mogą chcieć poczekać do września. IPhone 13 prawdopodobnie będzie również wyposażony w ceramiczną osłonę.

Nowe funkcje w biznesie

IPhone 13 z pewnością będzie wyposażony w zupełnie nowe funkcje, których iPhone 12. Jeśli ich brakuje Młyn plotek jest prawdziwyUrządzenie będzie miało wyświetlacz 120 Hz i będzie pierwszym iPhone’em, który to zrobi. Obecnie ekran iPhone’a 12 ma częstotliwość odświeżania 60 Hz. Szybsza częstotliwość odświeżania przełoży się na płynniejsze i szybsze przewijanie w aplikacjach i witrynach internetowych. Apple prawdopodobnie poprawi również aparat iPhone’a 13, co firma robi co roku. Miej to też na uwadze Apple dostarcza tylko aktualizacje oprogramowania Na jej telefonach przez ograniczony czas. Zaczekaj zbyt długo, a ostatecznie zostaniesz zbanowany z korzystania z najnowszego systemu operacyjnego.

Cena może być decydującym czynnikiem

Jak to się mówi, pieniądze przemawiają. Jeśli znajdziesz coś ciekawego na iPhonie 12, może to wystarczyć, aby złagodzić Twoje wahanie. Być może planujesz zmienić przewoźnika. Jeśli tak, dostawca usług bezprzewodowych, do którego chcesz się zwrócić, może oferować oferty zamiany. Może to znacznie zrównoważyć koszt nowego telefonu. Zastanów się również nad oczekiwaniem na ogłoszenie iPhone’a 13. Po tym czasie ceny iPhone’a 12 zdecydowanie spadną. Zależy od Okazało się, że to iPhone 13, Lepszym rozwiązaniem może być zakup iPhone’a 12 z dużym rabatem.

I chociaż nie wiemy na pewno, ile będzie kosztował iPhone, Dokonaliśmy uzasadnionych przypuszczeń. Są duże szanse, że nastąpi to po podobnym upadku iPhone’a 12. Z drugiej strony Apple może go sprzedać po znacznie niższej cenie. Samsung i Google poprosiły o mniej pieniędzy Galaxy S20 FE I Pixel 5 W 2020r Samsung Galaxy S21 Otrzymał 200 dolarów zniżki w porównaniu do swojego poprzedniego modelu.

Skrzyżowane palce.

READ  Jak firma inwestycyjna Red Jobs leczy raka

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *