Daniel Craig „niezwykle wdzięczny” za pożegnanie z Jamesem Bondem

W „No Time to Die” Bond wychodzi z emerytury z idyllicznego życia na Jamajce

Daniel Craig myślał, że skończył rolę Jamesa Bonda w „Spectre”, ale aktor twierdzi, że jego ostatnie pięć tras w roli brytyjskiego tajnego agenta w „No Time To Die” pozwoliło mu dokończyć podróż 007.

Prawie 60 lat po premierze filmu Bonda „Doktor nie”, ulubiony szpieg kina, znany z zamiłowania do szybkich samochodów i fajnych gadżetów, powraca w wyczekiwanym 25. filmie o Bondzie w przyszłym tygodniu po 18-miesięcznym opóźnieniu spowodowanym koronawirusem. -19 pandemia.

No Time to Die to produkcja o wartości 200 milionów dolarów, w której Bond wychodzi z emerytury z idyllicznego życia na Jamajce, aby pomóc wyśledzić nowego złoczyńcę uzbrojonego w śmiercionośną technologię.

Craig powiedział: „Nie sądziłem, że zrobię kolejny film po Spectre. Naprawdę myślałem, że zamierzam… po prostu go spakować”. Reuters.

„Ale tak się cieszę, że miałem okazję to zrobić. I powiązaliśmy wiele luźnych końców. Próbowaliśmy opowiedzieć jedną historię wszystkimi moimi filmami o Bondu. To tak, jakby wszystkie były ze sobą połączone. sposób, to rodzaj trendu”.

Prawie trzygodzinny film, wyreżyserowany przez Cary’ego Joji Fukunagę, obiecuje zwykłą akcję Bonda, pościgi samochodowe i akrobacje w malowniczych miejscach, w tym w jaskiniach w mieście Matera na południu Włoch.

Wprowadza nową postać Nomi, graną przez czarną aktorkę Lashanę Lynch, opisaną po prostu jako Agent 00 w byłym pracodawcy Bonda, brytyjskiej zagranicznej agencji szpiegowskiej MI6. Wygląda na zaciekłą i zręczną jak Bond.

„Jest także prawdziwym człowiekiem”, powiedział Lynch. „Jest uziemiona, pochodzi z dobrego środowiska i wykorzystuje każdą nadarzającą się okazję i naprawdę z nią pracuje. Naprawdę zmieniła rzeczy w MI6 i nadal będzie to robić”.

READ  Włoski reżyser Sorrentino kieruje kamerę na tragedię swojej rodziny

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top