Daniela Elser: Tajemnica dotycząca miejsca pobytu Kate Middleton

Kate nie była widziana publicznie od 58 dni. Zdjęcia / Instagram

Opinia:

Bycie pracującym członkiem rodziny królewskiej to rola, która irytuje się bez opisu stanowiska. (Po prostu zapytaj Meghan, księżną Sussex, która wyznała Oprah na początku tego roku: „Nie do końca rozumiałam, co to za praca”).

Podobnie jak wszystkie kobiety, które wyszły za mąż w monarchii w ciągu ostatniego stulecia, w tym Diana, księżna Walii, Sarah, księżna Yorku, Sophie, hrabina Wessex i Kate, księżna Cambridge, nauczyły się boleśnie jedynego sposobu na zdobycie pełną kontrolę nad byciem aktorem jest noszenie karty do królowej, co wymaga nieco brutalnego doświadczenia podczas pracy i zarządzania wyzwaniem PR.

Oto „ale” – plusem tego braku formalnych wytycznych jest łatwo, że nie ma czegoś takiego jak burżuazja o maksymalnym urlopie. Mustique na trochę słońca i jedna z naszych pysznych bazylii Pina Colada Bar? (Kate idzie tam FYI.) Oczywiście. Szybki bieg dla Ferbera, żeby popracować poza stokiem? sympatyczny. Tydzień łowienia łososi, cietrzew i szarad napędzanych whisky? To po prostu wygląda jak bilet.

Jednak to luźniejsze podejście do święta nie wyjaśnia w pełni obecnej tajemnicy otaczającej Kate, księżną Cambridge.

Gdzie jest drób?

Na dzień dzisiejszy rodzina królewska nie została sfotografowana ani zaangażowana w żadne publiczne zaangażowanie od 58 dni.

Królowa była ostatnia w oczach opinii publicznej 11 lipca, kiedy wzięła udział w finale męskich singli Wimbledonu, zanim przebrała się w strój i wyruszyła przez Londyn na finał Euro 2020 na Wembley z mężem i synem, księciem Georgem. (Biedny mały Pop może nadal być w swojej sypialni, trzymając się Trzech Czarnych i zastanawiając się, gdzie wszystko poszło nie tak.)

W ubiegłym roku najdłuższa przerwa między wystąpieniami publicznymi (w tym postami Zoom) wyniosła 41 dni. 5 sierpnia odwiedziła z Williamem Wellsem, spędzając większość miesiąca na przerwie, a następnie pojawiła się ponownie podczas serii wycieczek do Londynu 15 września.

READ  Harry i Meghan patrzą na Quinn i krytykują jej reakcję na Oprah Powiedz wszystkim

W 2019 r. liczba ta wynosiła 33 dni, ale to również uwzględniło prawie cały sierpień, kiedy cała rodzina królewska jest poza biurem.

Przez ostatnie kilka lat ona i William również biegali na początku miesiąca (odpowiednio biorąc udział w wyścigu o Puchar Króla i odwiedzając Walię), ale nie w 2021 r.

Ich konta w mediach społecznościowych nie dostarczają żadnych wskazówek.

Ostatni raz Kate była widziana na swoim oficjalnym koncie na Instagramie również 11 lipca na Wimbledonie. (6 sierpnia opublikowano zdjęcie przedstawiające Kate z ocalonym z Holokaustu Stephenem Frankiem i jego wnuczkami, ale zostało zrobione w styczniu 2020 r.).

W zeszłym tygodniu rozpoczął się nowy semestr, w którym książę Jerzy i księżniczka Charlotte wrócili do swojej szkoły Thomasa Battersea.

W kilku poprzednich latach Pałac Kensington uczcił tę okazję, zamieszczając oficjalne zdjęcia księcia i księżnej wykonujących największą wersję prowadzonej przez człowieka szkoły.

Nie w tym roku.

(Szczerze mówiąc, William i Kate prowadzą szkołę codziennie i według wszystkich relacji są uważani za normalnych rodziców, jak to tylko możliwe. Mówi się, że Kate stała rano w kolejce z innymi rodzicami na kawę, a w 2019 roku ujawniono, że Funkcjonariusze ochrony wkradli się do baru Chelsea, dzięki czemu możesz dołączyć do innych rodziców na drinki i powitanie.)

Na początku sierpnia zgłoszono obecność Cambridge na Wyspach Scilly w Kornwalii.  Zdjęcie / Twitter
Na początku sierpnia zgłoszono obecność Cambridge na Wyspach Scilly w Kornwalii. Zdjęcie / Twitter

Szczerze mówiąc, lipiec i sierpień to zazwyczaj przerwy w królewskim kalendarzu.

Podobnie jak reszta Wielkiej Brytanii, która (przynajmniej w normalnych czasach) spędza letnie miesiące, próbując masowo uciec z kraju na tydzień w Maladze, rodzina królewska jest równie zaangażowana w ucieczkę, aby spędzić lato. (Mówimy tylko o moralności, nie o Benidormie; laphroaig nie lager; a sesje makijażu napędzane midori nie są).

Jednak nawet zwyczajowa tendencja Windsor do spędzania ostatniego miesiąca lata, chłonąc brak szkockiego słońca i unikając księżniczki Anny, gdy ta podekscytowana niesie rodzinną kopię Trivial Pursuit, nie wyjaśnia nieprzerwanego stanu Kate.

READ  Wylęg: najbardziej zaskakujący i prowokujący do myślenia horror od lat

Podobnie jak jakiś wysuszony potwór z Loch Ness, w ostatnich tygodniach pojawiło się wiele obserwacji 39-latka.

Na początku sierpnia ogłoszono, że William, Kate i ich troje dzieci oddawali się wycieczce na wyspę w archipelagu Kornwalii, Wyspy Scilly.

Kate Middleton, księżna Cambridge z Muzeum Bazy Sił Powietrznych Wigram w Christchurch podczas ich królewskiej podróży po Nowej Zelandii.  Zdjęcie / Ian McGregor
Kate Middleton, księżna Cambridge z Muzeum Bazy Sił Powietrznych Wigram w Christchurch podczas ich królewskiej podróży po Nowej Zelandii. Zdjęcie / Ian McGregor

Jeszcze w tym samym miesiącu pojawiły się doniesienia, że ​​rodzina Cambridge odbyła coroczną pielgrzymkę na północ na szkockie wakacje.

„Zawsze lubią chodzić do Balmoral i uwielbiają przebywać na świeżym powietrzu, chodzić po wzgórzach i spędzać czas z rodziną” – powiedział redaktor królewski Vanity Fair, Katie Nicholl. „To tutaj William spędził dużo dzieciństwa i jest dla niego ważne, aby jego dzieci doświadczyły tego, co robił, gdy był małym chłopcem”.

W programie tętniącej życiem rodziny – spacery, wędkowanie, jazda na rowerze, jazda na rowerze. (Nie siedź tutaj przed Vaianą.)

W zeszłym tygodniu Vanity Fair poinformowało również, że według źródła w Norfolk, gdzie znajduje się ich wiejska posiadłość Anmer Hall w Cambridge, William i Kate byli zajęci uczeniem swoich dzieci różnicy między bomem a żaglem.

„Teraz są prawie rodziną marynarzy” – mówi źródło. „Świetnie się bawili na wybrzeżu tego lata, żeglując i wyjaśniając dzieciom, jak sterować i żeglować łodzią. Kochają wodę i są świetnymi pływakami i nie boją się skakać do morza, nawet jeśli jest trochę świeże ”.

Skoro mamy tu dowód życia, że ​​tak powiem, i wiemy, że przypadkowo nie zamknęła się w krypcie korony królowej, co mogło się stać?

Jest oczywiście słowo „p” – w ciąży. Czy jest jakaś szansa, że ​​39-latek spodziewa się dziecka numer cztery?

Nieustraszony królewski detektyw uzbrojony w problematyczne Wi-Fi i sporo czasu musiałby cofnąć się do 2017 roku, kiedy Kate znowu cierpiała na hiperemesis gravidarum, czyli znowu ostrą poranną chorobę, by znaleźć przerwę w długoletnim harmonogramie księżnej.

READ  Spider-Man 2: Jeden z najlepszych filmów o superbohaterach wszech czasów zawiera trzy

Bez dostępu do niezwykle dokładnej kryształowej kuli lub próbki królewskiego moczu, będziemy musieli po prostu zagrać w czekanie. Jeśli jednak tak jest i kolejne urocze dziecko z Cambridge jest w drodze, równie dobrze możemy wkrótce o tym usłyszeć. Druga i trzecia ciąża Kate, z Charlotte i Louisem, została ogłoszona we wrześniu.

Ta aktualna zagadka podkreśla jednak, jak dziwaczna jest ta przerwa dla Kate i jak wiele włożyła na swój talerz w ostatnich latach, szczególnie, gdy koncentruje się na rozwoju inicjatywy Early Years i uruchomieniu Royal Foundation’s Early Childhood Center w czerwcu. .

Ten trend prawdopodobnie utrzyma się, ponieważ ona i William przejmują więcej obowiązków i biorą na siebie większy ciężar, gdy królowa zbliża się do wielkiego celu 1-0-0.

Tammy Lowe

„Ekspert Internetu. Introwertyk. Uzależniony od ulicy. Ewangelista kawy. Pisarz. Myśliciel. Miłośnicy skrajnej śpiączki. Wykładowca”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *