Dead By Daylight będzie dostępne za darmo w Epic Games Store w przyszłym tygodniu

Przyszłoroczna darmowa gra w Epic Games Store będzie świetna: martwy za dnia. Byłem pod takim wrażeniem horroru dla wielu graczy 1v4, że po pewnym czasie obserwowałem, jak stopniowo staje się jedną z najpopularniejszych gier Steam, wydawało się, że może zejść z drogi, więc jest to wspaniałe doświadczenie. Ale zanim to nastąpi, Epic oferuje obecnie zupełnie inny sposób uboju, czyli polowanie na zwierzynę TheHunter: Zew Dzikich Zwierząt. Jak wiesz, możesz pominąć broń i po prostu grać jako bardzo piękny symulator chodzenia.

Masz czas do następnego czwartku do godziny 16.00, aby otrzymać darmową kopię gry TheHunter: Call Of The Wild. Ze sklepu Epic Games. Zwykle kosztuje 20 funtów. Została stworzona przez Expansive Worlds, odgałęzienie twórców Just Cause Avalanche, i jest piękna.

Z pewnością zamierzonym celem Thuntera jest śledzenie fajnych rzeczy symulator dzikiej przyrody Potem zabij ich wszystkich, ale tego też nie możesz zrobić. Możesz śledzić, a następnie podziwiać dziką przyrodę przez lornetkę, aż wyjdziesz lub będziesz zadowolony, a następnie idź popatrzeć na piękniejsze widoki lub znaleźć inną bestię, która Ci się podoba. Książki o Fraser Brown Zagraj w grę fotograficzną z dziką przyrodąA Chris Mullen nas zachęcał odłóż naszą broń bardzo.

Obsługuje tryb wieloosobowy, dzięki czemu możesz wybrać się na miły spacer podczas rozmowy ze znajomymi. Nie będzie to możliwe w meczu w przyszłym tygodniu.

Z Thunter rotacją w drugi czwartek grudnia, Dead By Daylight stanie się nowym darmowym. Jest to horror dla wielu graczy 1 na 4, w którym nadprzyrodzeni zabójcy ścigają i poświęcają cztery głupie dzieci, próbując uciec z obszaru rytualnego zabijania, naprawiając generatory, aby otworzyć portal. Następnie różne osobowości, umiejętności i przedmioty komplikują proces.

Niektóre z moich ulubionych programów streamingowych były dobre w DBD, ale nie zyskały żadnej popularności wśród moich znajomych, więc nawet jeśli podobał mi się z daleka, nie spróbowałem. Zrobię to, kiedy będzie za darmo.

READ  Składane i składane smartfony TCL nagrane na wideo

Chociaż Dead By Daylight to robi Głupie śmieci nft Teraz więc prawdopodobnie nie zasługują na twoją uwagę.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top