Dlaczego Crypto.com umieszcza swoją nazwę w Staples Center?

W tym czasie, gdy ceny kryptowalut spadały, pan Marsalec postanowił zmienić nazwę na Monako. Zadzwonił do Matta Blaise, ówczesnego profesora kryptografii na Uniwersytecie Pensylwanii, który był właścicielem nazwy domeny crypto.com od 25 lat. W tym czasie pan Blaze odmówił podania adresu internetowego i miał otwarcie pogarda Nowa cyfrowa gorączka złota.

Ale tym razem pan Blaze nie mógł się oprzeć. w lipiec 2018 Na swoim blogu napisał, że „otrzymał rosnącą lawinę ofert, z których wiele było wyraźnie niepoważnych, ale niewiele, szczerze mówiąc, interesujących dla domeny crypto.com”. Powiedział, że „zignorował większość z nich, ale stawało się coraz bardziej jasne, że trzymanie się pola ma dla mnie mniej sensu”.

Pan Blaise, obecnie profesor na Uniwersytecie Georgetown, odmówił komentarza. W wywiadzie udzielonym Zoomowi z surowego białego pokoju w Hongkongu, pan Marsalek również odmówił omówienia tego, ile zapłacił za nazwę domeny Crypto.com, ale zwrócił uwagę, że Artykuł na stronie technologicznej The Verge co wskazuje, że adres może być wart miliony.

W wywiadzie pan Marsalek, lat 42, urodzony w Polsce przedsiębiorca, powiedział, że Crypto.com i jego firma macierzysta, Foris Technology, mają siedzibę w Singapurze. Aplikacja handlowa Crypto.com, która pozwala ludziom kupować i sprzedawać Bitcoin, Ether i 150 innych walut cyfrowych, zarabia na opłatach transakcyjnych. Pan Marsalek powiedział, że firma jest rentowna, ale nie podał dokładnych liczb.

„Podobnie jak w przypadku wszystkich firm kryptograficznych w tym roku, rynek był wyjątkowy” – powiedział. Dodał, że przychody Crypto.com między kwietniem a czerwcem stanowiły około jednej czwartej przychodów Coinbase, wiodącej giełdy kryptowalut, która wygenerowała w tym okresie 2,2 miliarda dolarów przychodów.

Crypto.com jest po prostu Dziewiąta co do wielkości giełda kryptowalut Według dziennego wolumenu, według CoinMarketCap, strony internetowej, która śledzi handel i ceny kryptowalut. Jednak hossa pozwoliła firmie sfinansować przyciągający wzrok marketing.

READ  Gwiazda Australijskiej Ligi Rugby Bob Fulton umiera w wieku 74 lat

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top