Donald Trump ma oficjalnie otrzymać nominację Republikanów w przyszłym tygodniu

Donald Trump ma oficjalnie otrzymać nominację Republikanów w przyszłym tygodniu

Donald Trump musi przyjąć co najmniej 1215 delegatów w prawyborach i klubach stanowych, a do soboty zdobył już 1075 delegatów

Były prezydent Donald Trump. – Akta Agence France-Presse

Były prezydent Donald Trump ma szansę zdobyć nominację Partii Republikańskiej na prezydenta w przyszłym tygodniu, kiedy będzie miał wystarczającą liczbę delegatów, na pięć dni przed 2020 rokiem.

Aby zapewnić sobie nominację, były prezydent musi przyjąć co najmniej 1215 delegatów w prawyborach i klubach ogólnostanowych. Na sobotę ma już 1075 delegatów. Zda go łatwo we wtorek, kiedy Georgia, Hawaje, Mississippi i Waszyngton – które łącznie liczą 161 delegatów – będą organizować konkursy o nominację.

Carolyn Leavitt, sekretarz prasowa kampanii Donalda Trumpa, powiedziała, że ​​jest całkiem pewna, że ​​były prezydent zdobędzie nominację. „Prybory dobiegły końca i prezydent Trump otrzyma nominację wcześniej niż w 2020 r.” – powiedziała, gdy 17 marca Partia Republikańska została kandydatem na prezydenta.

Naród amerykański przemówił i jest to po prostu historyczne. Teraz nie możemy się doczekać pokonania oszusta Joe Bidena i zapewnienia spektakularnego zwycięstwa największemu prezydentowi w historii naszego kraju, prezydentowi Donaldowi J. Trumpowi.

Donald Trump wygrał w tym tygodniu wszystkie stany w Super Wtorek z wyjątkiem Vermont. W Vermont został pobity przez byłą ambasador ONZ Nikki Haley. Również wcześniej kontrolował poprzednie państwa kandydujące.

Ponadto Nikki Haley wygrała prawybory w Dystrykcie Kolumbii. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że na początku tygodnia z wyścigu o urząd prezydenta wycofała się Nikki Haley. Nie poparła jednak Trumpa.

Gdy Donald Trump przekroczy wymaganą liczbę delegatów, będzie domniemanym kandydatem Partii Republikańskiej do czasu otrzymania oficjalnej nominacji na lipcowej konwencji Republikanów w Milwaukee.

READ  Aktualizacja Covid-19: Najniższa liczba codziennych spraw społecznościowych od lutego

Pat Stephenson

„Obrońca popkultury. Pytanie o pustelnika w komedii. Alkoholista. Internetowy ewangelista”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *