Dr Disrespect ujawnia nowe szczegóły dotyczące swojego tajemniczego zakazu korzystania z Twitcha

W czerwcu 2020 r. Dr Disrespect został zablokowany na Twitchu bez żadnego wyjaśnienia ani ostrzeżenia. W czasie zakazu dr Disrespect był jednym z największych graczy Twitcha na świecie, a wcześniej w tym roku Twitch zapłacił dużo pieniędzy, aby go zamknąć. Do dziś nadal nie wiemy, dlaczego dr Disrespect został zbanowany, ale ujawnił w sierpniu, że pozwał platformę należącą do Amazona o zakaz.

„Nie mogę o tym mówić, ale wiele osób pyta mnie:„ Wiesz dlaczego?” „Tak, teraz znam tego powód” – powiedział w sierpniu program. „Od miesięcy wiem, jaka jest przyczyna, a teraz powiem to tylko bohaterom:„ Jest powód, by ich pozywać”. Nie wiem, jak inaczej to opisać. Ile szkody, a ty o tym nie wiesz — nie, nie, nie.

Zobaczymy, co stanie się w tym procesie, ale istnieje duża szansa, że ​​przyczyna zablokowania urządzenia do przesyłania strumieniowego zostanie ujawniona. Do tego czasu dr Disrespect ujawnił więcej szczegółów na temat tego, jak zakaz wpłynął negatywnie na niego i jego karierę nadawczą. Na przykład urządzenie do przesyłania strumieniowego twierdzi, że EA, jeden z jego największych partnerów przed banem, nie będzie już z nim współpracować z powodu zakazu Twitcha i otaczającej go tajemnicy.

„Bohaterowie, jestem na liście cieni EA. No, powiem to, Shadow został zablokowany w EA” – powiedział Steamer podczas niedawnej transmisji. „Jestem na liście. Od czasu zakazu kaskaderskiego Purpurowego Węża zrobiliśmy wiele rzeczy za kulisami. Odnieśliśmy sukces z wieloma rzeczami, nie tylko z oryginalną wersją. [Twitch] umowa.”

Według Two-Time komunikacja i współpraca z partnerami w zakresie marketingu i promocji była koszmarem od czasu zablokowania Twitcha. Dla tych, którzy nie wiedzą: dzięki tym ofertom marketingowym i promocyjnym streamerzy Twitcha najlepiej zarabiają na swoich pieniądzach.

Lekarz powiedział: „Dużo oszczerstw związanych z zakazem, z którym mieliśmy do czynienia. To szaleństwo”. „Nie angażuj się” pole walki Start… Po pierwsze, minęło półtora roku. EA… Nie bądź żałosny. Mówisz dwa razy, plecami do siebie… Patrzę na nagrody bezpośrednio nad moim lewym ramieniem. Nie bądź tak żałosny i śmiertelnie przerażony, o święty **r. To jest zawstydzające.”

READ  Kampania na Kickstarterze dotycząca aparatów bezlusterkowych rozpoczęta przez Yashica i I'm Back

Jak wspomniano, jeśli dr Disrespect rzeczywiście pozwie Twitcha, istnieje szansa, że ​​całe pranie zostanie przesłane strumieniowo. Kiedy i jeśli tak się stanie, powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *