Dzięki biznesowemu telefonowi Motorola ThinkPhone nadal możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu

Dzięki biznesowemu telefonowi Motorola ThinkPhone nadal możesz zaoszczędzić mnóstwo czasu

Cóż, cóż, cóż, spójrz, co tu mamy! Stylowy i wydajny Motorola ThinkPhone z 256 GB pamięci jest nadal dostępny w sklepie Amazon z 43% zniżką, co oznacza, że ​​jeśli skorzystasz z tej oferty już dziś, nadal możesz zyskać ogromną oszczędność w wysokości 301 USD! Warto też wspomnieć, że oferta ta obowiązuje już od kilku tygodni i być może niedługo wygaśnie; Dlatego sugerujemy, aby nie tracić czasu i kupić Motorola ThinkPhone już teraz, klikając poniższy przycisk oferty.

Motorola ThinkPhone może przyciągać wzrok, ale to coś więcej niż tylko ładna twarz. Ten przystojny facet ma pod maską potężny chipset Snapdragon 8+ Gen 1 z 8 GB pamięci RAM, co zapewnia mu wydajność na najwyższym poziomie i wystarczającą siłę ognia, aby poradzić sobie z codziennymi zadaniami, a także z bardziej wymagającymi misjami i grami, takimi jak Genshin Impact i Asphalt 9 bez… problemy.

Oprócz znacznej siły ognia, Motorola ThinkPhone ma aparat główny 50 MP i aparat do selfie 32 MP, które potrafią robić piękne zdjęcia. Co więcej, główny aparat może nagrywać filmy w rozdzielczości do 8K przy 30 kl./s, podczas gdy aparat do selfie może nagrywać filmy w rozdzielczości do 4K przy 30 kl./s.

Telefon ma wiele do zaoferowania również pod względem czasu pracy na baterii. Jego duża bateria o pojemności 5000 mAh powinna wystarczyć na około dwa dni na jednym ładowaniu przy umiarkowanym użytkowaniu. Znajdziesz tu także ładowanie bezprzewodowe 15 W i ładowanie przewodowe 68 W, które pozwalają napełnić zbiornik w około 54 minuty.

Ogólnie rzecz biorąc, Motorola ThinkPhone to po prostu niesamowity smartfon, który reprezentuje naprawdę dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza gdy korzystasz z tej wspaniałej zniżki na Amazon. Zatem nie trać czasu i zyskaj go teraz mniej!

READ  Jak oglądać rosyjską ekipę filmową wylatującą w tym tygodniu na Międzynarodową Stację Kosmiczną?

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *