Dziewczęta Coney, chłopcy Edward Little/Leavitt/Poland zdobywają tytuły KVAC klasy A

Dziewczęta Coney, chłopcy Edward Little/Leavitt/Poland zdobywają tytuły KVAC klasy A

BATH — Największe wiwaty podczas sobotnich zawodów klasy A w Kennebec Valley Athletic Conference nie rozległy się pod koniec ekscytującego wyścigu ani po ogłoszeniu zwycięzców drużyn.

Nie, pojawiły się po tym, jak trener Connie Bob Johnston został wybrany trenerem dziewcząt roku KVAC – koszulka, buty i cała reszta – po uroczystej pluskaniu się w basenie.

„Bob jest konserwatystą, więc nie spodziewałem się, że tak wskoczy do basenu” – powiedział później senior Cony, Addison Burnham.

Johnston miał wszelkie powody, aby to wszystko wyjawić po tym, jak jego Rams zgromadził w sobotę wystarczającą ilość sprzętu. Dziewczęta Coney pojechały w bogatym składzie i bez problemu pokonały sztafety, aby zdobyć tytuł KVAC w YMCA Bath Area Family.

247 punktów Coneya wystarczyło, aby powstrzymać Brunswick (233) i Messalonskee (227), a Burnham został mianowany współpływakiem zawodów z Gabby Roy, uczennicą drugiego roku Lewiston.

W kategorii chłopców Edward Little/Leavitt/Polska zdobył swój trzeci tytuł z rzędu z 284 punktami, wyprzedzając wicemistrza Mount Ararat (220) i trzeciego Kony'ego (141).

Burnham był częścią odnoszących sukcesy drużyn sztafetowych Coneya na 200 i 400 jardów stylem zmiennym i wziął udział w biegu indywidualnym na 200 metrów stylem zmiennym w 2 minuty i 24,80 sekundy, pokonując studenta pierwszego roku Logana Dingle'a. W sztafecie na 200 m wraz z Dinkel, Lilliana Choate i Annabelle Orth zwyciężyła z czasem 1:55,72, a poranek zakończyła biegiem z Orthem, Choate i Emily Foster, uzyskując czas 400 m z czasem 3:57,31.

Główny trener drużyny Cony, Bob Johnston, wskoczył do basenu po tym, jak w sobotę został wybrany Trenerem Roku podczas Mistrzostw Pływania Klasy A KVAC w Bath. Anna Chadwick/Poranny strażnik

„To naprawdę dobry rok, ponieważ to mój ostatni rok” – powiedział Burnham, trzymając plakietkę mistrzostw drużynowych, pozwalając Royowi z Lewistona zdobywać odznaki najlepszych pływaków, czekając na swoją własną. „Nie wiem, gdzie byśmy byli bez zespołu, ponieważ zespół jest najważniejszy.… Mamy wiele dobrych dziewczyn.

READ  Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej Polski | gra

Zespół z pewnością jest nastawiony na sobotę. Kwartet Coney w składzie Choate, Foster, Dinkel i Emily Kennard zwyciężył w sztafecie na 200 m stylem dowolnym z czasem 1:49,97, 0,33 sekundy przed wicemistrzem Messalonskee. Dingle wygrał 100 stylem klasycznym w czasie 1:11,97.

I jak to często bywa w przypadku zawodów pływackich, nie musisz ukończyć zawodów jako pierwszy, aby zostać zwycięzcą, jeśli zabierzesz plakietkę tytułową autobusem do Augusty. Orth zajął drugie miejsce na 100 i 200 metrów stylem dowolnym, podczas gdy Kennard zajął trzecie miejsce na 50 i 100 metrów stylem dowolnym. Foster, student pierwszego roku, taki jak Dinkel, zajął trzecie miejsce na 500 m stylem dowolnym i czwarte na 200 m stylem dowolnym.

„Naprawdę ciężko pracowaliśmy, aby osiągnąć ten cel” – powiedział Arth, junior. „Naprawdę staraliśmy się pozyskać ludzi, abyśmy mogli konkurować z tak dużymi zespołami i ostatecznie się to opłaciło.

„Wiemy, że Logan i Emily będą mieli dwóch naprawdę dobrych pierwszoroczniaków, a to naprawdę nam pomoże w tym roku”.

W sobotę Emily Kennard z Coney rywalizuje w biegu na 100 jardów stylem dowolnym kobiet podczas Mistrzostw KVAC klasy A w Bath. Anna Chadwick/Poranny strażnik

Roy z Lewiston wygrał 50 rzutów wolnych (25,50 sekundy) i 100 motylków (2:01,32), dołączając do Laili Hammer z Brunszwiku (100 w tył, 100 w rzutach) jako podwójny zwycięzca. Studentka pierwszego roku z Brunszwiku, Olivia Colaluca, wygrała bieg na 200 m stylem dowolnym (2:05,02) i na 100 m stylem klasycznym zajęła drugie miejsce za Tinkelem, a koleżanka z drużyny Sadie Levy pokonała dystans 500 m stylem dowolnym, co było najbardziej ekscytującym finiszem dnia. Wczesne prowadzenie wyprzedziło kolegę z drużyny Remy’ego Cooka o 0,12 sekundy (5:59,74 do 5:59,86).

Messalonskee nie odniósł indywidualnych zwycięstw, ale miał dobre miejsca w sztafecie na 400 m stylem dowolnym (trzecie) i sztafecie na 200 m stylem zmiennym (trzecie), a także najbliższe zwycięstwo w sztafecie na 200 m stylem dowolnym. Kailyn Henning z Eagles zajęła drugie miejsce na 50 rzutów wolnych i czwarte na 100 wolnych. Emma McDowell była trzecia na 100 m stylem grzbietowym, Leanna Arnold była czwarta na 100 m stylem motylkowym i 100 m stylem grzbietowym, a Grace Moody była piąta na 500 m stylem dowolnym.

READ  Indie pokonały Polskę 8:2 w ćwierćfinale mistrzostw świata juniorów w hokeju na lodzie z Belgią.

Ava Goucher ze Skowhegan zajęła czwarte miejsce na 50 wolnych i piąte na 200 wolnych.

Brynn Lilley z Messalonskee rywalizuje w biegu na 100 jardów stylem klasycznym kobiet podczas mistrzostw KVAC klasy A w sobotę w Bath. Anna Chadwick/Poranny strażnik

W akcji chłopców Chase Leonardo z Edwarda Little/Leavitt/Poland znalazł się w zwycięskiej sztafecie na 400 metrów i dwukrotnie zajął drugie miejsce. Mt., który zwyciężył w biegu na 200 m (1:59,06) i 100 m w locie (53,26 sekundy) i był członkiem dwóch sztafet, które wicemistrzyniały. Poznaj Keegana Rowe'a z Ararata.

Eddys otrzymał także wsparcie od studenta pierwszego roku Isaaca Raymonda, który wygrał 400 m stylem dowolnym (5:42,45) i zajął drugie miejsce na 200 m stylem dowolnym.

Leonardo i Raymond wraz z Jackiem Martellem i Gavinem Holbrookiem zwyciężyli w sztafecie na 400 metrów z czasem 3:38,18.

„Chase to niesamowity sportowiec, ale także niesamowita osoba” – powiedział trener EL/L/P Scott Morrison, który dwukrotnie został trenerem roku chłopców KVAC i dyrektorem sobotnich zawodów. „Chase to wspaniały dzieciak. Jestem z niego bardzo dumny.

„Isaac to kolejny niesamowity sportowiec i niesamowita osoba. Nie mogłem prosić żadnego z naszych dzieci, aby spisał się dzisiaj lepiej. Wykazali się ogromnym wysiłkiem”.

Trzecie miejsce na czele Coneya prowadzili Reed DeJong (drugi, 500 wolnych, czwarty, 200 wolnych) i Rayden Ramkissoon (trzeci, 200 IM, piąty, 100 wolnych) i Jameson Russell (drugi, 100 stylem grzbietowym, czwarty, 100 w lotach). Coney był następny dla Brunszwiku w sztafecie na 200 metrów. Góra Aiden Saunders z drużyny Ararat wygrał 50 rzutów wolnych i 100 stylem klasycznym, a Josh Longworthy 100 stylem dowolnym.


„Poprzedni

Pływanie: Chłopcy Morse'a, dziewczęta z Camden Hills zdobywają tytuły KVAC B

Następny”

Harmonogramy i wyniki szkół średnich na 10-12 lutego

Cyril Lamb

„Student. Prawdopodobnie specjalista od kafeterii w kafeterii. Profesjonalista telewizyjny. Kuglarz. Profesjonalny specjalista od żywności. Typowy alkoholik.”

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *