Ekran LED Porsche Mini jest kompatybilny z komputerami Mac, ale nie jest odpowiedni dla nas

Jeśli potrzebujesz wyświetlacza marki Apple z naprawdę małym podświetleniem LED, nie jest jasne, jak długo będziesz musiał czekać. Ale mini-wyświetlacz Porsche mini-LED pojawi się w czerwcu i można go już teraz zamówić w przedsprzedaży.

Wyświetlacz oferuje połączenie USB-C, dzięki czemu nadaje się do komputerów Mac, ale prawdopodobnie nie będziesz chciał go kupować — i to nie tylko ze względu na cenę…

tło

Apple twierdzi, że jest bardzo drogi Wyświetlacz Pro XDR Wykorzystuje podświetlenie mini LED, ale to rodzaj kontrowersji. Z pewnością wykorzystuje tę samą technologię oświetlenia LED z możliwością lokalnego przyciemniania, ale z 576 „strefami ściemniania”, co jest zdecydowanie mniej niż powszechnie uważane za prawidłowe. mini– Podświetlenie LED. Nowy wyświetlacz Apple Studio Display nie oferuje również najnowszej technologii podświetlenia.

Po wprowadzeniu tej technologii na MacBooka Pro i iPada Pro wydaje się nieuniknione, że podświetlenie mini-LED wkrótce stanie się prawdziwe w przyszłych wyświetlaczach Apple, chociaż analitycy nie zgadzają się, kiedy to może się zdarzyć. Dwóch wybitnych analityków mówi Czerwiec 2022 i gdzieś w 2023Prosty.

Wyświetlacz mini-LED Porsche dostępny w czerwcu

Porsche Design – dział produktów konsumenckich firmy motoryzacyjnej – ogłosił swój 32-calowy miniaturowy monitor. Jednak po przeczytaniu specyfikacji i opisu szybko widać, że plik Porsche Design AOC AGON PRO PD32M Wysoce skierowany do graczy.

Dynamika wizualna w połączeniu z wydajnością AGON dzięki technologiom do gier AOC: Porsche Design AOC AGON PRO PD32M wyznacza nowe standardy w monitorach do gier.

32-calowy miniwyświetlacz LED reprezentuje najwyższą wydajność ekranu. Opiera się na trapezoidalnym aluminiowym stojaku zaprojektowanym w stylu kierownicy Porsche. Odważna, opływowa konstrukcja ekranu jest również inspirowana światem samochodów sportowych Porsche.

Jeśli na zewnątrz obiecuje wydajność, wnętrze zapewnia: panel, wyświetlacz HDR 1400 z certyfikatem 4K i szeroka przestrzeń kolorów 97% DCI-P3 zapewniają doskonałą reprodukcję wizualną w grach, przesyłaniu strumieniowym i grafice. Wysoka częstotliwość odświeżania (144 Hz), czas reakcji 1 ms, funkcja AdaptiveSync i imponująca szczegółowość odwzorowania grafiki (szczytowa jasność 1600 nitów) sprawiają, że gra jest bardziej płynna. Pełna gama portów oraz regulowana podstawka zapewniają wygodę, której potrzebują najbardziej wymagający gracze.

Ma nawet mocny stojak na słuchawki, który zapewnia graczom schludne miejsce na umieszczenie ich zwykle nieporęcznych słuchawek.

READ  Wyciek Fortnite miał rację, a fani OG byli podekscytowani

Ale jeśli chcesz przeznaczyć 1800 USD na 32-calowy monitor 4K, możesz Podaruj swojemu Porsche swoje pieniądze już dziśi czekaj na dostawę od 15 czerwca.

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Mac na YouTube, aby uzyskać więcej informacji o Apple:

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top