Erin S. Wallace 1923-2022 | Wiadomości, sport, praca


KAMBL – Erin Wallace, 98 lat, zmarła w swoim domu we wtorek, 5 kwietnia 2022 r., z trzema córkami, Gertrudą, Erin i Paulą u boku.

Irena żyła długo i pełnią życia. Była dumna ze swojej rodziny i polskiego dziedzictwa. Biegle władała językiem polskim, w latach 1967-1971 była wiceprzewodniczącą Związku Narodowego Polskiego. Po wielu latach pracy w Towarzystwie Ubezpieczeń Boer przeszła na emeryturę.

W domu lubiła haftować, układać puzzle, czytać i kibicować swoim ulubionym drużynom sportowym, ale największą przyjemność czerpała z podróży. Rodzina odbyła wiele podróży samochodem na Zachód, a w późniejszych latach priorytetowo traktowała wyjazdy z wnukami. Jej podróże obejmowały wizyty w parkach narodowych, wyjazdy zagraniczne i rejsy. Erin nigdy nie spotkała nieznajomego i poznała wielu nowych przyjaciół podczas swoich podróży. Będzie nam bardzo brakować tej silnej i kochającej kobiety.

Irene pozostawiła jej siostra Stella Kamtz ze Swensboro, Ga. jej córki, Monica (Jack) Fleisch, Gertrude Winsler, Erin (Phil) Black i Paula (Wayne) Chorlick; 10 wnuków i pięcioro prawnuków.

Śmierć Ireny poprzedził jej pierwszy mąż, John Tofel; Drugi mąż, Paul D. Wallace’a; i córka Kristen Wallace.

Nie będzie godzin kontaktu. Nabożeństwo przy grobie odbędzie się w sobotę 23 kwietnia 2022 r. o godz. 10.30 na cmentarzu Saint John’s, 3900 Villa Mary Road, Lowellville, OH 44436.

Zamiast kwiatów rodzina prosi o darowizny na pamiątkę Erin na rzecz Szpitala Dziecięcego St. Jude, 501 St. Jude’s Place, Memphis, TN 38105.

Odwiedź www.waskofamily.com, aby zobaczyć ten nekrolog i przesłać kondolencje rodzinie Erin.

(uwaga specjalna)

READ  Iga Świątek wspomina „inspirujące” czasy w Akademii Rafaela Nadala | ATP .okrągły

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top