Esava Ratugolea przechodzi do Port Adelaide, może zdobyć flagę, jeśli go dostaną, obrońca Geelong Ben Dixon

Esava Ratugolea przechodzi do Port Adelaide, może zdobyć flagę, jeśli go dostaną, obrońca Geelong Ben Dixon

Były strzelec wyborowy Hawthorn, Ben Dixon, uważa, że ​​Port Adelaide może zdobyć flagę w 2024 r., jeśli w ostatnim dniu okna handlowego wyląduje Isava Ratugulia Geelonga.

The Power dotarli do pierwszej czwórki w niespodziewanym sezonie pod wodzą trenera Kena Hinkleya, ale potem odpadli z finału w prostych setach, przegrywając na wyjeździe z Brisbane, a następnie u siebie z GWS, a problemy w defensywie były widoczne w obu meczach.

W meczu przeciwko Lions podopieczni Hinckleya stracili 123 punkty, a Giants 93, a Jesse Hogan (osiem strzałów) i Toby Green (pięć) okazali się nie do zatrzymania.

Oglądaj na żywo każdy mecz Pucharu Świata w krykiecie mężczyzn ICC w Kayo Sports. Dołącz do Kayo już teraz i natychmiast rozpocznij transmisję>

Nowy podcast Fox Footy – Zwycięzcy i przegrani we wczesnym handlu; Kto się nie ruszy?

Posłuchaj poniżej lub subskrybuj Podcast Apple Lub Spotify

Ponieważ Aliir Aliir grał samotnie w obronie, Force skupiło się na kluczowej pomocy w defensywie, a głównymi priorytetami byli Brandon Zirk Thatcher z drużyny Essendon i Ratujulia z drużyny Cats.

Dixon uważa, że ​​Ratugolia, którego początkowa umiejętność przechwytywania zademonstrowała w sezonie 2023 w połączeniu z brakiem dopracowania obrony po kilku sezonach na pozycji napastnika, zadecyduje o tym, czy ponownie stanie do walki w drużynie Force, czy też powróci do składu.

„Jeśli dostaną się do Isavy, mogą wygrać w przyszłym roku. Nie martw się o pozostałych dwóch (Zerk-Thatcher i Ruckman Bulldogs Jordon Sweet). Jestem wielkim fanem tego gościa” – powiedział Dixon w programie Fox Footy Podcast.

„To zorganizowany chaos. Kiedy tam jesteś, pozwalasz zawodnikom grać zgodnie z ich naturalnymi możliwościami – a z tym wiąże się wewnętrzna struktura tego, co próbujesz zrobić na boisku i wykonanie.

„Oczywiście są gracze, którzy mogą w tym siedzieć, ale nie mają pojęcia, co się do cholery dzieje. I myślę, że Isava jest jednym z tych gości. Jest bardzo elastyczny; możesz go rzucić do przodu, majstrować, odrzucić go do tyłu i wykona tę pracę za ciebie.”

READ  Rosyjska gwiazda hokeja na lodzie zostaje aresztowana za „szpiegostwo”, gdy policja atakuje polską sieć

„Ale trzeba pozwolić tym zawodnikom grać – Keane pozwala im grać. Nie twierdzę, że Chris (Scott) tego nie robi. Ale jeśli chodzi o to, że jeśli Issafa dotrze do Port Adelaide, mogą wygrać w przyszłym roku. Zatem czołowa czwórka, bez zastanowienia.” „Mogą być jednym z dwóch ostatnich zespołów”.

W jaki sposób Paddy Dao mógł wpłynąć na świętych? | 01:31

The Power zajął trzecie miejsce w tabeli, trzecie pod względem punktów zdobytych w sezonie u siebie i na wyjeździe, ale zajął 12. miejsce pod względem dozwolonych punktów – najgorszy ze wszystkich finalistów.

Żaden z ostatnich 18 Chiefs NFL nie zajął miejsca poza pierwszą szóstką pod względem dozwolonych punktów.

„Dostali się do czołowej czwórki z obroną, która zawaliła się przez cały rok” – powiedział Max Lawton z Foxfooty.com.au.

„Poprawiają więc swoją największą słabość – przynajmniej próbują i można wątpić, czy pozyskują najlepszy talent w historii, ale dostają to, co jest dostępne.

„To ma sens. Powinni zająć się nauką, bo po to budują i na to podpisał kontrakt z Hinckleyem”.

„Nie chcą czekać, zostawiać tego przypadkowi i odejść. Tak, jeśli nie uda nam się tego zrobić, przejdźmy do draftu” – odpowiedziała Dixon.

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *