Euro Truck Simulator 2: Zapowiedziano aktualizację rozszerzenia Western Balkans

Firma SCS Software ogłosiła, że ​​najnowszy dodatek do mapy Euro Truck Simulator 2 wprowadzi region Bałkanów Zachodnich w świat popularnego transportu ciężarowego.

SCS Software ogłosiło swoją najnowszą witrynę rozszerzającą mapy dla Symulator ciężarówki Euro 2 Bałkany Zachodnie.

Bałkany Zachodnie znajdują się we wschodnich Włoszech po drugiej stronie Morza Adriatyckiego i rozciągają się na wschód i północ w kierunku granic Austrii, Węgier, Rumunii, Bułgarii i Grecji.

Region Bałkanów Zachodnich obejmuje takie kraje jak Albania, Bośnia i Hercegowina, Chorwacja, Kosowo, Czarnogóra, Macedonia Północna, Serbia i Słowenia, z których wszystkie potwierdzono występowanie w ETS2Nowa zawartość DLC.

Region jest luźno zdefiniowany przez wymienione powyżej kraje i charakteryzuje się zróżnicowaną rzeźbą terenu i klimatem w dużej mierze śródziemnomorskim. Gracze mogą spodziewać się przemierzania pasm górskich, takich jak Karpaty i Alpy Dynarskie, a także popularnych nadmorskich miast, takich jak Dubrownik i Rovinj.

Ponieważ większość Europy jest teraz objęta ETS2i z DLC Serce Rosji Najwyraźniej w półstałej luce, najbardziej zauważalnym brakiem ETS2Mapa Europy to Grecja. Być może oznacza to, że Grecja i okoliczne państwa wyspiarskie – Kreta, Cypr i Malta – utworzą w przyszłości niezależne DLC?

Euro Truck Simulator 2: Zapowiedziano aktualizację rozszerzenia Western Balkans

Symulator ciężarówki Euro 2Materiały do ​​pobrania dotyczące Bałkanów Zachodnich są dostępne dla Lista życzeń Steam W tej chwili. Nie ma jeszcze wskazania daty premiery.

Czy nie możesz się doczekać najnowszego rozszerzenia mapy? ETS2? Czy są jakieś inne witryny, które chciałbyś dodać w przyszłości? Daj nam znać w komentarzach poniżej.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top