Fani Super Smash Bros. Ultimate chce nowego Mario Moveset

Od debiutu w 1981 roku Mario jest najpopularniejszą postacią na Nintendo. Maskotka wąsów pojawiła się na przestrzeni lat w niezliczonych grach, w tym w serii Super Smash Bros. Postać była jedną z 12, która pojawiła się w pierwszej grze i była w każdym wpisie do Super Smash Bros.. Podczas gdy Mario pojawił się w niezliczonych grach od czasu oryginału Druzgocący Wydany w 1999 roku niewiele zmienił się w zestawie ruchów postaci. Najwyraźniej nie spodobało się to niektórym fanom, w tym GamesCage. Na Twitterze Twitch żałował niektórych wyborów Nintendo dotyczących Mario, wywołując gorącą debatę na temat zestawu ruchów Mario.

GamesCage wyraźnie sprzeciwił się użyciu szaty Mario w grze i temu, jak może lepiej odzwierciedlać jego debiut w grze. Świat Super Mario, jako przedmiot, który pomaga Mario unosić się na wodzie. W odpowiedziach wielu fanów podzieliło się sugestiami, które można zrobić, aby „naprawić” postać, w tym usunąć FLUDD. Gadający plecak pojawił się w 2001 roku Super Mario Sunshine, i został dodany do zestawu ruchów Mario w 2008 roku Pojedynek Super Smash Bros. Jednak, jak zauważa użytkownik Twittera, Plushski, od tego czasu FLUDD nie pojawił się w żaden zauważalny sposób w grach Mario. Istnieje wiele innych możliwości, które można pobrać z nowszych tytułów.

Podczas gdy Mario był wyraźnie tematem gorącej dyskusji, niektórzy fani wspomnieli, że wielu oryginalnych wojowników Smasha przydałoby się trochę dopracować przed pojawieniem się następnej gry. Możliwe, że niektórzy fundamentalistyczni zwolennicy Smasha odrzucą pomysł radykalnej zmiany tych postaci. Oczywiście może to być kwestia sporna, ponieważ nie było ogłoszenia dotyczącego nowej gry Smash. Seria radzi sobie zbyt dobrze, aby Nintendo nie czekało zbyt długo przed wydaniem nowej gry, ale prawdopodobnie nie zobaczymy nowego wpisu w serii, dopóki nie pojawi się następca Switcha, gdy tylko to nastąpi. Nintendo jest również gotowe z dużymi aktualizacjami do Super Smash Bros.i Chociaż ostatnio do gry dodano nową duszę. Na razie fani gier walki będą musieli poczekać, aby zobaczyć, co przyniesie przyszłość!

READ  Samsung Smart Display stał się milionowym sprzedawcą - Samsung Newsroom Polska

Super Smash Bros. Dostępne wyłącznie na Nintendo Switch. Możesz sprawdzić wszystkie nasze poprzednie relacje z gry tutaj.

Czy chcesz zobaczyć zmiany w zestawie transferowym Mario? Super Smash Bros.? Z jakich gier chciałbyś, aby Nintendo wyglądało na postać? Powiedz nam w komentarzach lub podziel się swoimi przemyśleniami bezpośrednio na Twitterze pod adresem Umieść tweeta Aby porozmawiać o wszystkich sprawach związanych z grami!

[H/T: Dexerto]

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top