Finały NRL 2021: Kto zrobi wielki finał, prognozy ekspertów

Zwycięstwo South Sydney nad Penrith w pierwszym tygodniu finałów dało ostateczny szlif do końcowego równania.

Oprócz wyeliminowania wszelkich szans na powtórkę Wielkiego Finału Storm-Panthers w 2020 roku, zadanie to utrudniło także obrońcom.

Teraz, jeśli Penrith zdoła w ten weekend pokonać swojego rywala z zachodniego Sydney, Parramattę, ma wielką szansę na wypędzenie niektórych demonów z zeszłego roku.

Po drugiej stronie loterii stoją trzy drużyny z Sydney – Rabbitos, Sea Eagles i Roosters – które będą zadowolone ze swoich szans.

Jedno jest pewne, aby spodziewać się nieoczekiwanego w nadchodzący weekend.


Peek: Powstanie Manley Premier League 2011

Opinia eksperta – Kto zakwalifikuje się do Wielkiego Finału?

Steve Renoff (Maroon Legend)

Po weekendowych wynikach pójdę z Burza spotkać króliki. Jak dobra jest konfrontacja z dodatkową sceną Wayne vs. Craig. Nie mogę się doczekać. Koniec sezonu to moment, w którym dobrzy trenerzy wspinają się na szczyt.


Dotknij kopnięcia, nie ma problemu, gdy bramki Cleary’ego odbijają się z powrotem

Brett Kimorley (były pomocnik testowy)

Burza przeciwko królikom. Obie drużyny odpoczywają, a to ogromna pomoc po zaledwie jednym trudnym roku. Obrona wygrała wielkie mecze, a Souths było fantastyczne przeciwko Penrith w zeszłym tygodniu. To dwóch trenerów, którzy wiedzą, jak wygrywać i zarządzać swoimi zespołami o tej porze roku.

Jimmy Sward (zwycięzca Premier League)

Burza przeciwko królikom. Tydzień wolny jest kluczowy. South Sydney ma w tym roku i to zrobi różnicę. Burza jest klasą i powinna stanowić interesujący kurs.


Arrow mówi o zwycięstwie Panter, efekcie Wayne’a i pierwszym wstępnym finale

Ruby Farah (Legenda zachodnich tygrysów)

Szturmuj króliki. Korzyści z tygodnia dla obu stron to ogromna zaleta. Popieram Souths w finale wygrania wstępnego finału po kłopotach ostatnich trzech lat.

Marie Konstantopoulos (Liga Kobiet)

ten Burza Nadal są drużyną dominującą i udowodnili to przeciwko Sea Eagles. spotkają się króliki w przedziale. Miałem wątpliwości po komentarzu Latrella Mitchella, ale głupotą byłoby wątpić w Wayne’a Bennetta.

Brad Walter (reporter NRL.com)

ten Burza Byli najlepszą drużyną przez cały sezon, zobaczcie, jak wygrywają finałowe mecze na pełnych obrotach. Nikt nie ma większego doświadczenia w meczach niż Wayne Bennett, a on ma południowa sydney Gra z pewnością siebie i entuzjazmem, które mogą sprawić, że zostanie pierwszym trenerem, który z trzema klubami zdobędzie pierwsze trofea.

Paul Sottor (redaktor naczelny NRL.com)

ten lamparty Może odzyskać siły po swojej stracie w zeszłym tygodniu, aby pozbyć się Parramatta, a następnie wspiąć się na Mt Melbourne, otwierając dobrze loterię męski Aby ukończyć wyścig dzielnych kogutów i kontynuować ostatnią wstępną hoodoo dla South Sydney.


Finucane odzwierciedla dotychczasowy sezon

Alicia Newton (reporterka NRL.com)

Po ostatnim tygodniu pokocham kolejny lampart króliki walcz i wierz, że może się zdarzyć. Penrith skupił się na Melbourne i gdyby udało im się pokonać burzę, Rabbitohowie na nich czekali.

Paul Zalonardo (starszy dziennikarz w NRL.com)

Gepardy przeciwko bielikom. Prawo średnich mówi, że burza nie może być zbyt daleko od nocy w finale. Gepardy mogą być szczęśliwymi beneficjentami. Dla Manleya, gdyby mogli pozbyć się błędów, mogliby zdobyć wystarczającą liczbę prób, by pokonać każdego.

READ  Najlepszy lakier do paznokci Orly | SiouxlandProud | Sioux, IA

Martin Linehan (starszy dziennikarz w NRL.com)

ten króliki Doszli do czwartego z rzędu wstępnego finału, denerwując Pantery, a ludzie Wayne’a Bennetta awansują do swojej pierwszej decyzji od 2014 roku, by pozbyć się Kogutów lub Manly’ego. Ich przeciwnikiem podczas wielkiego finału będzie Burzaprawie nie do powstrzymania.


Przeżyj ostatni szalony moment w Roosters v Titans

Zach Bailey (reporter NRL.com)

Burza kontra orły morskie. Bogata rywalizacja w latach 2007-2009 zostanie ponownie rozpalona w decyzji z 2021 roku.

Nowa gra Melbourne będzie bardzo dobra dla tych, z którymi zmierzą się we wstępnym finale, podczas gdy Manley zmierzy się z bolesną porażką w półfinale 2019 z South Sydney, gdy spotkają się w trzecim tygodniu.

Troy Whitaker (reporter NRL.com)

Burza kontra koguty. Być może jest to nadzieja na bajkę, a nie na mówienie tutaj, ale nie wykluczaj, że zmaltretowane Koguty będą kopać głębiej i robić niewyobrażalne. Tymczasem burza jest prawie nietykalna w najlepszym wydaniu.

Chris Kennedy (reporter NRL.com)

ten Burza i króliki Są teraz na kwadratowym siedzeniu. Trudno zobaczyć lamparty czy węgorze nękające dobrze wypoczęte miasto Melbourne.

Druga strona parceli jest bardziej otwarta, ale południowa jest stąd.

Dan Walsh (reporter NRL.com)

Melbourne i Manly. Storm ma więcej ofensywnych zagrożeń w całym parku niż jakikolwiek inny strój i najlepszą obronę do wsparcia. Manley jest właścicielem Toma Trbojevicia i ten niesamowity sezon nie mógłby się zakończyć bez kolejnego zwycięskiego występu.


Zajmijmy się tym razem

Samotny skaut (guru fantasy NRL.com)

Jedyne przegrane w tym roku mecze na południe od Sydney były przeciwko Melbourne i Penrith, więc postaram się dać napiwek króliki Kontynuować ten trend i grać swoją drogę do wielkiego finału przeciwko dominującemu Burza ubranie.

READ  Aktualizacje na żywo: World Heavyweight Boxing - Tyson Fury vs. Deontay Wilder III z Las Vegas

Kenny Scott (podcaster NRL.com)

ten Burza Wydaje się, że prawie na pewno zakwalifikują się do miejsca. Po drugiej stronie parkingu, biorąc pod uwagę, że koguty są trzymane razem taśmą klejącą, a Sea Eagles nie mogą się tam dostać, gdy turbo jest przytłumione, wezmę króliki.

Nie mrugaj, bo przegapisz chwilę w finałach NRL – bilety już w sprzedaży W NRL . bilety

Angela Tate

„Dożywotni biegacz. Pionier piwa. Guru micasica. Specjalny w popkulturze w ogóle”.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *