Fitbit Charge 5 otrzymuje dzienne wyniki gotowości, aplikacja EKG

Fitbit ujawnić Jego monitor fitness Charge 5 w okresie letnim promował aplikację do elektrokardiogramu (EKG) i dzienny wynik czuwania dla członków Premium, ale w momencie premiery żadna z funkcji nie była dostępna. To się dzisiaj zmienia.

Aplikacja EKG sprawdza objawy migotania przedsionków, zaburzenia rytmu serca, które może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem paneli ze stali nierdzewnej po obu stronach trackera; Twój odczyt pojawi się w aplikacji Fitbit The Verge Raporty. Aplikacja EKG uruchomiona w wyższej cenie Fitbit Sense ostatni upadek.

Uruchomienie funkcji EKG w Fitbit Charge 5 zbiega się z wydaniem dziennego wyniku gotowości Fitbit. To nowe narzędzie będzie dostępne dla Charge 5, Sense, Versa 3, Versa 2, Luxe i Inspire naganiacz zwierza I inteligentne zegarki, chociaż wymaga członkostwa Fitbit Premium, które Koszty 9,99 USD miesięcznie lub 79,99 USD rocznie.

(Zdjęcie: Google)

dzienne poziomy gotowości Analizuj dane z urządzenia, w tym aktywność, zmienność tętna i sen, aby zasugerować, ile powinieneś zapłacić za ten dzień. Niższy wynik może wskazywać, że poświęcasz więcej czasu na odpoczynek swojego ciała, podczas gdy wyższy wynik będzie znakiem, że tego dnia możesz wykonywać bardziej rygorystyczne ćwiczenia.

Polecane przez naszych redaktorów

W chwili pisania tego artykułu Fitbit Charge 5 kosztuje 179 USD, znacznie poniżej zwykłej ceny 299 USD za inne urządzenia z obsługą EKG. Fitbit Sense (Obecnie w sprzedaży za 199 USD). Wcześnie, niektóre Urządzenia Fitbit Sense miały problemy ze sprzętem To wpłynęło na odczyty EKG, ale zostało to rozwiązane.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *