Fitbit kill synchronizacja Mac/PC i przesyłanie muzyki „Połącz”

Jednym ze sposobów, w jaki zsynchronizowałem moje pierwsze urządzenia Fitbit, było podłączenie stacji dokującej do komputera stacjonarnego i podłączenie trackera. Szeroka dostępność smartfonów zastąpiła potrzebę, a stara aplikacja „Fitbit Connect” zniknie w tym roku, wraz z lokalną synchronizacją muzyki.

Na dzień dzisiejszy starą aplikację Fitbit Connect dla Windows 10 i Mac OS X można pobrać poniżej Konfiguracja strony pomocy.

Jeśli nie masz kompatybilnego telefonu lub tabletu, możesz skonfigurować i zsynchronizować większość urządzeń Fitbit z komputerem za pomocą Fitbit Connect. Fitbit Connect to darmowa aplikacja, która umożliwia urządzeniu Fitbit synchronizację danych z pulpitem nawigacyjnym fitbit.com.

Jeśli Twój komputer nie jest wyposażony w Bluetooth, musisz użyć bezprzewodowego klucza synchronizacji, aby skonfigurować i zsynchronizować urządzenie Fitbit.

Aplikacja Fitbit „usuwa opcję synchronizacji urządzenia Fitbit z aplikacją Fitbit Connect na komputerze” 13 października 2022. W innym artykule pomocy opisano tę aplikację komputerową jako „złamany„Po tym dniu.

Użytkownicy są zobowiązani do korzystania z aplikacji Fitbit na Android A iOS. Nie powinno to dotyczyć bardzo dużej liczby użytkowników, ponieważ smartfony są wszędzie, ale bez wątpienia dotyczy to kilku osób.

Jeszcze większym problemem po zniknięciu aplikacji Fitbit Connect może być sposób, w jaki jest ona używana do synchronizowania plików muzycznych i list odtwarzania ze smartwatchami do lokalnego odtwarzania offline.

13 października 2022 usuniemy opcję przesyłania list odtwarzania do zegarka Fitbit przez komputer. Możesz nadal odtwarzać muzykę osobistą zapisaną na zegarku i przesyłać muzykę do zegarka za pomocą aplikacji Deezer i Pandora.

Jedyną dostępną opcją w przyszłości są usługi przesyłania strumieniowego, które nie mają największej bazy użytkowników. Tymczasem obecne (stare) urządzenia Fitbit OS prawdopodobnie nie zostaną zaktualizowane o nowe aplikacje muzyczne, takie jak YouTube Music, które będą obsługiwać w przyszłości. Najbardziej ucierpią obecni właściciele Fitbit, ale z czasem to samo powinno rozwiązać się, ponieważ jest wyposażony w Wear OS Spotify offline A muzyka z Youtube.

READ  Twitter API: Twitter otwiera harmonogram dla twórców aplikacji od tyłu do tyłu

Więcej o Fitbit:

FTC: Używamy linków afiliacyjnych, aby zarabiać. jeszcze.


Sprawdź 9to5Google na YouTube, aby uzyskać więcej informacji:

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top