Fortnite Rozdział 3 Sezon 3 przynosi Dartha Vadera i Powrót Ballers

Teraz, gdy jest to plik Fortnite Rozdział 3 wydarzenie kolizyjne sezonu 2 To koniec, rozpoczął się nowy sezon. Rozdział 3 trzeciego sezonu, zatytułowany „Vibin”, rozpoczyna się w niedzielę od zupełnie nowej przepustki bojowej i znanej mechaniki, która powraca ze skarbca.

Nowa Przepustka Bitewna zawiera wiele ciekawych, oryginalnych projektów, ale także Dartha Vadera jako wielką nagrodę końcową. W dalszej części sezonu gracze będą mogli odblokować elementy kosmetyczne Indiana Jones, wypełniając misje.

Kosmetyki skoncentrowane na zbieraniu w tym sezonie to Snap, przypominający szkielet strój, który możesz mieszać i dopasowywać, odnajdując kończyny i elementy na mapie.

Mapa również się zmieni, a otrzymasz nowy leśny biom o nazwie Reality Falls, który jest wypełniony „odbijającymi się grzybami, fioletowymi drzewami, wodospadami, jaskiniami wypełnionymi łupami i gejzerami, z których gracze mogą wyruszyć” według Epic Games . Reality Tree wypuszcza sadzonki, które można sadzić i zbierać w celu zdobycia łupu.

Gracze mogą również wskoczyć na dzikie zwierzęta (takie jak wilki i dziki) i wskoczyć do Ballers, pojazdu przypominającego kulę chomika, który pozwala graczom chwytać się i toczyć po mapie. Ballery powróciły w sezonie X, ale teraz powracają jako pływające pojazdy zasilane bateriami. Gdy bateria się wyczerpie, podróż się kończy.

Zadebiutują nowe bronie, takie jak Designated Shooting Rifle – który ma zasięg „między karabinem szturmowym a snajperskim”, a wiele broni, które pojawiły się w zeszłym sezonie, powróci do skarbca.

Sezon 3 powinien trwać około trzech miesięcy, dzięki czemu Vibin’ będzie dla niego idealnym letnim motywem.

READ  Nowy telefon Sony Xperia zostanie zapowiedziany 26 października

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top