Frostpunk 2 zapowiedziany z szokującym nowym zwiastunem

Ropa zbliża się do końca świata Frostbank 11 Bit Studios ujawniło zwiastun dla Frostpunk 2. Sequel toczy się 30 lat po historii z oryginalnej gry, a gracze poprowadzą inną społeczność przez nowo nałożoną epokę lodowcową. Społeczeństwa zbudowane na węglu będą teraz budowane na ropie, a przywódcy będą musieli uspokoić wszelkie rebelie, które kwestionują ich rządy.

oryginalny Frostbank Został wydany i spotkał się z uznaniem krytyków w 2018 roku na PC; 11-bitowe studia ostatecznie wprowadziły grę na konsole i dodały kilka dodatków. w FrostbankGracze budują okrągłe miasto skupione wokół silnika. Świat zamarzł, a obywatele muszą zbierać węgiel, aby zwiększyć moc silnika lub ryzykować zamarznięcie na śmierć w swoich domach. Gracze mogą rządzić żelazną pięścią lub bardziej hojnymi ideałami, ale Frostpunk to rodzaj serii, która ukarze graczy, którzy trzymają się wysoko.

Oparte na Frostpunk 2Makabryczny zwiastun, który przedstawia kogoś, kto wydaje się być byłym kapitanem, związanym i zamarzniętym na śmierć w śniegu, utrzyma brutalny ton serialu w sequelu. Zespół Frostpunk znacznie się powiększył od czasu wydania pierwszej gry; Współreżyser Jakob Stokalski uważa, że ​​rozszerzenie powinno umożliwić studiu zbudowanie czegoś bardziej ambitnego.

„Mamy więcej pracowników, którzy mogą skupić się na wszystkich aspektach gry, od skali i wartości produkcyjnej po jakość UX” – powiedział Stokalski. „Naszą ambicją jest zrobienie czegoś więcej niż tylko bezpośrednia kontynuacja. Naszym celem jest oferowanie graczom doświadczenia, które wykracza daleko poza oryginał Frostbank. ”

Frostpunk 2 Jest to jedna z trzech reklam, które 11-bitowe studia planują zaprezentować. Deweloper z Warszawy nie udostępnił okna wydania dla Frostpunk 2Jednak gracze mogą dodać nową grę na Steam i wypróbować ją za darmo od 12 do 16 sierpnia. Frostpunk 2 W końcu trafi do GOG, The Epic Game Store i Steam. 11-bitowe studia nie wspomniały o żadnych planach na konsole Frostpunk 2.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *