Galaxy S23 Ultra 512 GB jest obecnie w świetnej cenie na Amazon; Oszczędź na jednym, póki możesz

Galaxy S23 Ultra 512 GB jest obecnie w świetnej cenie na Amazon;  Oszczędź na jednym, póki możesz

Galaxy S23 Ultra jest nie tylko flagowym telefonem Samsunga, ale także obecnym królem wszystkich smartfonów z systemem Android. W związku z tym mają wysoką cenę, co oznacza, że ​​będziesz musiał wydać dużo gotówki, aby mieć króla w kieszeni. Jednak obecnie Amazon ma naprawdę świetną ofertę na wersję 512 GB Galaxy S23 UltraDajemy Ci możliwość zdobycia jednego po niższej cenie. 512 GB Galaxy S23 Ultra Opcja Phantom Black jest obecnie przeceniona o 12%, a opcja Cream o 14%. Zatem po wykonaniu szybkiej matematyki wygląda na to, że zaoszczędzisz 165 USD lub 190 USD, jeśli wybierzesz odpowiednio opcję czarną lub opcję w kolorze kremowym.

the Galaxy S23 Ultra Zawiera niesamowitą siłę ognia. Wyposażony jest w wysokiej klasy chipset Snapdragon 8 Gen 2 w połączeniu z 12 GB pamięci RAM. Ten telefon poradzi sobie ze wszystkim, co go spotka, dzięki czemu będziesz mógł bez problemu grać w swoje ulubione gry i uruchamiać ulubione aplikacje.

Oprócz doskonałej wydajności, Galaxy S23 Ultra Niesamowite aparaty sportowe, które robią niesamowite zdjęcia. Główny aparat do selfie 200 MP może także nagrywać filmy w rozdzielczości do 8K przy 30 kl./s, natomiast aparat do selfie 12 MP może nagrywać filmy w rozdzielczości do 4K przy 60 kl./s. Dzięki temu Twoje filmy również będą wyglądać niesamowicie.

Być może jednak największą cechą tego złego chłopca jest wbudowany rysik S Pen, którego można używać do szybszego robienia notatek, a nawet jak cyfrowego pędzla. Dodatkowo telefon wyposażono w dużą baterię o pojemności 5000 mAh, która powinna wystarczyć na cały dzień bez konieczności ładowania.

the Galaxy S23 Ultra Jest świetny, a fakt, że wersja 512 GB może być Twoja za niższą cenę, sprawia, że ​​nie można się jej oprzeć. Kliknij więc jeden z przycisków oferty na początku artykułu i zdobądź to, czego chcesz Galaxy S23 Ultra Z pamięcią masową 512 GB teraz w niższej cenie!

READ  Inscryption pojawi się na PlayStation ze specjalnymi funkcjami

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *