Galaxy Watch 6 Classic stał się wielką sprawą po historycznej obniżce ceny o 120 dolarów

Galaxy Watch 6 Classic stał się wielką sprawą po historycznej obniżce ceny o 120 dolarów

Tylko nieliczne smartwatche cieszą się taką popularnością jak klasyczne wersje Samsunga, głównie ze względu na fizyczną obrotową ramkę. Chociaż samo to jest wystarczającym powodem, aby pokochać ten zegarek, nie jest to jedyny powód.

the Klasyczny zegarek Galaxy Watch 6 Oferuje doskonałe połączenie specyfikacji i estetyki. Aby uzyskać najlepsze wrażenia, wybierz model 47 mm, pod warunkiem, że nie będzie on zbyt duży na nadgarstku, ale jego cena 429,99 USD to zdecydowanie zbyt duża pigułka do przełknięcia. Amazon na szczęście oferuje najlepszą jak dotąd zniżkę na urządzenia do noszenia.

Gigant handlu elektronicznego obniżył cenę o 120 dolarów, dzięki czemu jest ona bardziej przystępna niż kiedykolwiek.

Watch 6 Classic to piękne urządzenie, które niesamowicie się nosi, więc jeśli nie lubisz blokowych i nijakich smartwatchów, z pewnością pokochasz Samsung Watch. Posiada 1,5-calowy, zawsze włączony wyświetlacz Super AMOLED chroniony szafirowym szkłem. Oferuje jasność na poziomie 2000 nitów, dzięki czemu już nigdy nie będziesz musiał mrużyć oczu w słoneczny dzień, aby zobaczyć zawartość ekranu.

Obrotowa ramka to zabawny i intuicyjny sposób interakcji z zegarkiem. Działa na systemie Samsung One UI 5 z systemem Wear OS 4. Zegarek napędzany jest dwurdzeniowym chipsetem Samsung Exynos W930 i działa bez zarzutu.

Po podłączeniu do telefonu przez Bluetooth Watch 6 Classic można używać do wykonywania połączeń i wysyłania SMS-ów. Można na nim pobrać popularne aplikacje, takie jak Asystent Google i WhatsApp.

Główną atrakcją zegarka jest oczywiście szereg funkcji zdrowotnych i fitness. Może śledzić wiele ćwiczeń, w tym chodzenie, bieganie, pływanie i jazdę na rowerze. Posiada czujnik temperatury, który rejestruje temperaturę skóry podczas snu.

Zegarek poinformuje Cię, jeśli wykryje nieprawidłowe tętno lub nieregularne bicie serca. Można go również użyć do wykonania EKG.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *