Galaxy Z Flip i Galaxy Tab S7 Plus otrzymują stabilną aktualizację do Androida 12

2021 zbliża się ku końcowi, więc Samsung raczy oryginalnym posiadaczom Galaxy Z Flip i Galaxy Tab S7 Plus słodką niespodzianką. Firma rozpoczęła wdrażanie stabilnej aktualizacji One UI 4.0 w oparciu o Android 12 dla obu urządzeń. Dzieje się to wkrótce po tym, jak Samsung zaczął wprowadzać aktualizację One UI 4.0 do Galaxy S20, Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2 i Galaxy S10 i Galaxy S20 FE.

Przegląd wersji beta One UI 4: Praktyczne korzystanie z każdej funkcji w aktualizacji Androida 12 firmy Samsung!

według Zgłoszenia użytkowników na naszych forachSamsung rozpoczął wdrażanie stabilnej aktualizacji One UI 4.0 dla wariantu Galaxy Tab S7 Plus 5G (SM-T976B). Aktualizacja jest obecnie wprowadzana na kilku rynkach europejskich i prawdopodobnie wkrótce zostanie rozszerzona na więcej rynków. Zwróć uwagę, że tylko wersja 5G Galaxy Tab S7 Plus otrzymuje aktualizację. Nie odkryliśmy jeszcze stabilnej wersji Androida 12 dla waniliowego Galaxy Tab S7 lub modeli Wi-Fi i LTE Galaxy Tab S7 Plus.

Informacje o stronie oprogramowania na Galaxy Tab S7 Plus

Zrzut ekranu: starszy członek XDA Fujimica

Oryginalny Galaxy Z Flip jest również traktowany stabilną aktualizacją do One UI 4.0 opartą na systemie Android 12. Aktualizacja jest obecnie wprowadzana zarówno dla wariantów 4G (SM-F700F), jak i 5G (SM-F707B) poprzez wydanie oprogramowania F700FXXS8FUL8 i F707BXXS6FUL8. Jest dostępny tylko w kilku krajach europejskich, ale spodziewamy się, że wkrótce firma rozszerzy jego wdrażanie na więcej rynków. Jeśli nie chcesz czekać na automatyczne wdrożenie OTA, możesz zapoznać się z naszym samouczkiem Ręcznie zainstaluj najnowsze oprogramowanie Samsung na Twoim urządzeniu.

Samsung Android 12 Tracker: Oto wszystkie oficjalne wersje stabilne i beta One UI 4.0 do pobrania i zainstalowania

One UI 4.0 to ogromna aktualizacja, która niesie ze sobą dużą liczbę funkcji i zmian. Godne uwagi zmiany obejmują przeprojektowany panel szybkich ustawień, ulepszony tryb ciemny, nowe efekty ładowania, ulepszone widżety ekranu głównego, ulepszoną wielozadaniowość i nie tylko. do Dowiedz się więcej o One UI 4.0Koniecznie sprawdź naszą recenzję najnowszej skórki Androida od Samsunga.

READ  Sony ogłasza specyfikacje techniczne PlayStation VR2 do PS5, publikuje zwiastun premiery tytułu Horizon Call of the Mountain

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top