Garena Free Fire MAX Codes wydane 9 kwietnia! Odbierz teraz darmowe prezenty

Garena Free Fire MAX Realizuj kody 9 kwietnia 2022 r.: Czekasz na odebranie darmowych prezentów? Kody zostały wydane, aby wykorzystać to samo. Tutaj wszystko, co chcesz wiedzieć.

Kody promocyjne Garena Free Fire MAX na 9 kwietnia 2022 r.: Otrzymywanie darmowych nagród lub prezentów to coś, co wszyscy kochają. Podobnie jak w przypadku Garena Free Fire, gracze Garena Free Fire MAX mogą dziś otrzymać darmowe prezenty. Tak, gracze Garena Free Fire MAX mogą również korzystać z kodów, aby ubiegać się o bezpłatne oferty obejmujące przedmioty w grze, takie jak postacie, broń, skórki i inne. Co musisz zrobić, aby otrzymać nagrody? Aby zrealizować kody i otrzymać darmowe prezenty, wystarczy odwiedzić stronę Free Fire Redemption pod adresem https://reward.ff.garena.com/en.

Garena Free Fire MAX to najnowsza wersja Garena Free Fire, dzięki której gracze mogą cieszyć się bardziej zaawansowanymi efektami, animacjami i grafiką, grając w tę grę. Warto zauważyć, że kody i oficjalna strona ich realizacji są takie same dla Garena Free Fire i Garena Free Fire MAX. Ponadto gracze Garena Free Fire, którzy mają już konto, mogą zalogować się do Free Fire MAX przy użyciu istniejącego konta Free Fire.

Dane konta, w tym postęp na koncie i elementy gry, są synchronizowane w obu aplikacjach za pomocą technologii Firelink, zgodnie z informacjami dostępnymi na oficjalnej stronie gry.

Garena Free Fire został zakazany w Indiach, a teraz gracze grają w Garena Free Fire MAX. Jednak jest to również ograniczone tylko do użytkowników Androida. Garena Free Fire MAX została usunięta do pobrania z App Store w Indiach, ale nadal użytkownicy Androida mogą w nią grać, pobierając ją ze sklepu Google Play.

Kody Garena Free Fire MAX na 9 kwietnia 2022 r.:

Według doniesień kody, które można wykorzystać dzisiaj, aby odebrać nagrody za darmo, to:

READ  Wprowadzono na rynek słuchawki Vivo TWS 2, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Vivo TWS 2e z żywotnością baterii do 30 godzin

FV8G U45T HGV7

FT2G 4H5J T6YO

Vibo H2DM E5LO

F77U J8BV C3TR

FQ2D 1FG2 H88E

Model: D65C RGSH WJE4

56TY UGHB VF6E

KR45 F986 YHN7

FULI KJOJ NBFL

FKSP 987Y TF8Q

F2E3 D14G RT4G

FI8V 7C6T SE5G

F5RX DFSE G4HJ

F6O7 8K9L OI9J

FG8U FY1H S4EJ

F4EI T87G 65TC

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top