Gdzie znaleźć Old Rod, Good Rod i Super Rod w Pokémon Brilliant Diamond, Shining Pearl

Polowanie jest istotną cechą każdej większej serii Pokemony Gra, która służy jako kolejny sposób na spotkanie graczy z konkretnymi Pokemonami w różnych obszarach – a dokładniej z rodzajami wody, które mogą nie pojawić się innymi metodami.

Rzeczywista mechanika zmieniła się na przestrzeni lat, ale w istocie polowanie w Pokemony Chodzi o to, aby dać graczom formę głównej wędki, a następnie użyć jej do zmierzenia się z Pokémonami w zbiornikach wodnych rozsianych po całym badanym obszarze.

w lśniący diament I lśniąca perłaGracze ponownie będą mieli dostęp do trzech różnych wędek podczas swojej przygody z Sinnoh: Old, Good i Super Rods.

Każda wędka działa dokładnie w ten sam sposób, ale kije wyższej jakości pomogą ci znaleźć rzadsze i potężniejsze Pokemony w zależności od tego, gdzie ich używasz. Na przykład Old Rod jest zwykle znany tylko z tego, że pozwala graczom zmierzyć się z Magikarpem i okazjonalnym Pokemonem, takim jak Tentacool lub Goldeen, podczas gdy Super Rod daje graczom dostęp do Gyarados i Poliwhirl.

Każdą specjalną wędkę otrzymujesz za darmo, gdy porozmawiasz z NPC z innego świata, ale wcześniej będziesz mógł zdobyć tylko Old Rod i Good Rod BDSP dla po meczu.

Old Rod znajduje się na zachód od Jubilife przy jednej z łączących się stacji drogowych. Tam znajdziesz rybaka, który daje Ci The Old Rod i pozwala polować na Magikarp w dowolnym zbiorniku wodnym… i to wszystko.

Twoim celem jako początkującego łowcy powinno być zdobycie Good Rod, znajdującego się na wschodzie, tuż za miastem Hearthome. Po opuszczeniu dużego miasta i wejściu na Trasę 209 na twojej drodze powinien pojawić się kolejny łowca NPC.

Good Rod otworzy przed tobą więcej opcji, pozwalając ci napotkać silniejsze rodzaje wody, takie jak Remoraid. Jednak opcje dotyczące rodzajów wody przy użyciu tej metody są nadal nieco słabsze w porównaniu do zwykłego przeglądania.

READ  Co nowego w październiku 2021 r. dla członków Xbox Live Gold?

Super Roda zdobędziesz dopiero w późnej fazie gry. Musisz przebyć całą drogę do Battle Resort po zostaniu mistrzem Sinnoh i zdobyciu National Pokédex, a następnie porozmawiaj z rybakiem przy wejściu do Route 225.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top