God of War PC wyłącza do 60 000 jednoczesnych graczy na Steam

aktualizować: zgodnie z oczekiwaniami, Bóg wojen Liczba jednoczesnych graczy stale rośnie na Steamie, osiągając prawie 60 000 w momencie repostu. To przekracza rekord wcześniej ustanowiony przez Horizon Zero Dawn. Ciekawie będzie zobaczyć, jak wysoko pójdzie w ten weekend.


Oryginalna historia: Bóg wojny Zacząłem mocny start na Steamie w sklepie na PC, gdzie to było Osiągnięto szczytową liczbę prawie 50 000 graczy wcześniej tego dnia. Żeby było jasne, to jednoczesni użytkownicy na podstawie danych Valve – oznacza to oczywiście, że tytuł sprzedał się znacznie lepiej, bo nie wszyscy będą grać dokładnie w tym samym czasie. Tytuł ma już ponad 1800 recenzji użytkowników w momencie pisania, z komentarzami fanów zdecydowanie pozytywne.

Sony zebrało pochwały za Wersja na PC swojej flagowej serii, która została po raz pierwszy wydana na PlayStation 4 w 2018 roku. Według wszystkich kont jest to oszałamiające ponowne wydanie współczesnego klasyka, z mnóstwem wspaniałych nowych funkcji i doskonałą kompatybilnością we wszystkich dziedzinach. Od początku trochę chwiejny Horyzont Zero ŚwitPosiadacz platformy zebrał świetne recenzje za troskę i uwagę, jaką poświęcał swoim komputerowym przekształceniom.

Warto zauważyć, że God of War jest również dostępny w Epic Games Store, więc będzie tam również sprzedawany całkiem sporo. Jednak w chwili pisania tego tekstu jest więcej osób, które grają w God of War na Steamie niż osób, które zawsze grają w God of War. Zmarł w biały dzieńi wojna, I Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege. Jest to wyraźnie tytuł dla jednego gracza, więc zainteresowanie spadnie w nadchodzących miesiącach, ale z pewnością okaże się to mądrą inwestycją ze strony hierarchii Sony w odpowiednim czasie.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top