Google Pixel 8A przecieka we wszystkich kolorach – w tym w ciemnozielonym

Google Pixel 8A przecieka we wszystkich kolorach – w tym w ciemnozielonym

Już miesiąc dzieli nas od konferencji Google I/O, na której firma prawdopodobnie zaprezentuje swój nowy telefon Pixel 8A. W tym momencie odbyło się już wiele ekspozycji, a nawet materiału filmowego ze świata rzeczywistego. I teraz, Z grzeczności Adresy AndroidaWygląda na to, że wyciekły oficjalne zdjęcia marketingowe urządzenia.

Jeśli jest to dokładne, oznacza to, że Google planuje zaoferować Pixela 8A w czterech kolorach: czarnym, porcelanowym, niebieskim i bardzo żywej zieleni. Jest zdecydowanie bardziej nasycony niż wyciszona „mięta”, którą Google dodał do opcji kolorystycznych Pixela 8 na początku tego roku.

Plotki mówią, że podobnie jak jego poprzednik, telefon będzie miał 6,1-calowy wyświetlacz, choć nie jest jeszcze jasne, czy będzie to 90 Hz, czy 120 Hz. 8A nadal ma grubsze ramki niż flagowe Pixel 8 i 8 Pro – zwłaszcza na dole. Podobnie jak te urządzenia, będzie napędzany chipem Google Tensor G3.

the Krążek plotek wskazał Że to może być ostatni telefon Pixel z serii A — przynajmniej na jakiś czas. Oczekuje się, że jeszcze w tym roku Google wprowadzi na rynek trzy wersje Pixela 9: Pixel 9, Pixel 9 Pro i Pixel 9 Pro XL. Każdy z nich będzie miał inny rozmiar ekranu (i cenę). Pod koniec dnia dorzuć Pixel Fold 2, a w zestawie może zabraknąć miejsca na 9A. Nawet z punktu widzenia ceny nie ma zbyt wiele miejsca między stale przecenionymi modelami 7A i Pixel 8.

Przemówienie przewodnie Google I/O 2024 zaplanowano na 14 maja. W porównaniu do wielu przecieków 8A, niewiele dowiedzieliśmy się na temat Pixela Fold 2, więc możliwe, że firma przełoży to na październik, aby cała seria premium była kompatybilna z tym samym procesorem Tensor G4.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *