Google prezentuje swój pierwszy smartwatch

Google prezentuje swój pierwszy smartwatch

Google Oficjalnie ujawniła swój nowy samochód zegar pikselowyPierwszy w historii smartwatch firmy. Program jest rozszerzeniem zaktualizowanego portfolio Pixel firmy Google, które obejmuje również nowe Piksel 7 A Pixel 7 Pro smartfony. Pixel Watch łączy w sobie to, co najlepsze w Google i Fitbit Mieści się w specjalnie opracowanej obudowie ze stali nierdzewnej i wypukłej okrągłej tarczy, która jest odporna na zarysowania i wodę (do 50 metrów).

Wśród inspirowanych biżuterią opcji etui, takich jak „Champagne Gold”, „Matte Black” i „Polished Silver”, Pixel Watch oferuje obecnie 20 par pasków z aktywnymi, rozszerzonymi, tkanymi, metalicznymi i skórzanymi akcentami. Konfigurowalne tarcze zegarka i łatwo modyfikowany interfejs użytkownika zapewniają więcej możliwości dostosowywania.

Integracja Fitbit z Pixel Watch obejmuje wszystkie informacje dotyczące zdrowia i kondycji ze zwykłych urządzeń, w tym monitorowanie tętna, wyniki snu i wykrywanie upadku. Tymczasem od końca Google dostępne są Portfel, Mapy, Asystent Google, Gmail, Kalendarz i . muzyka z Youtube Aplikacje zapewniają podstawową funkcjonalność smartfona na nadgarstku. Dodatkowe szczegóły projektu obejmują boczny przycisk, który znajduje się subtelnie nad wyczuwalną koronką, który otwiera ostatnio używane aplikacje.

Google napisał: „Zegarek łączy inteligencję i pomoc, którą znasz i kochasz od Google, z doświadczeniem Fitbit w zakresie zdrowia i sprawności fizycznej, a wszystko to w stylowym designie”.

Google akceptuje teraz Zamówienia w przedsprzedaży do zegarka Pixel. Ceny zaczynają się od 350 USD. Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Gdzie indziej w technologii, Nie odbieraj niczego autoryzowanego (kija) daty wydania.

READ  Mówi się, że „Breath of the Wild 2” jest w drodze na zimową wersję 2022

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *