Google zaczyna wdrażać tę funkcję AI Samsunga Galaxy S24 w telefonach Pixel 8 i Pixel 8 Pro

Google zaczyna wdrażać tę funkcję AI Samsunga Galaxy S24 w telefonach Pixel 8 i Pixel 8 Pro
Seria smartfonów Samsung Galaxy S24 jest wyposażona w kilka funkcji sztucznej inteligencji, w tym Circle to Search, która umożliwia użytkownikom wyszukiwanie z dowolnego miejsca na telefonie, po prostu zakreślając kółko, zaznaczając lub pisząc – bez przełączania aplikacji. Google oferuje teraz tę samą funkcję dla smartfonów Pixel 8 i Pixel 8 Pro.

Co to jest krąg badawczy?Karuzela wyszukiwania to w zasadzie kolejny sposób wyszukiwania informacji i/lub lokalizowania elementów w filmie lub obrazie w Internecie. Można go uznać za rozszerzenie funkcji wyszukiwania Google wbudowanej w smartfony z systemem Android w ramach aplikacji Google.

Na przykład przeglądasz media społecznościowe lub stronę internetową i natrafiasz na coś interesującego. Może to być zdjęcie, słowo, którego znaczenia nie znasz, lub rodzaj kawy, której nigdy wcześniej nie piłeś. Korzystając z karuzeli wyszukiwania, użytkownicy mogą znaleźć więcej informacji, wywołując Asystenta i szybko obracając lub pisząc na produkcie, aby uzyskać więcej informacji na jego temat.

Jak korzystać z tej funkcjiAby aktywować tę funkcję, użytkownicy muszą nacisnąć i przytrzymać przycisk strony głównej (lub dolny pasek, jeśli włączona jest nawigacja gestami), aby aktywować funkcję Circle to Search. Spowoduje to wyświetlenie paska wyszukiwania nad wszystkimi innymi aplikacjami.

Teraz wystarczy, że użytkownik zakreśli kółkiem produkt lub wpisze słowo, o którym nie wie lub o którym chce uzyskać informacje. Wyszukiwanie zwróci wyniki w innych aplikacjach bez konieczności przełączania aplikacji przez użytkownika.

Circle to Search nie tylko zapewnia użytkownikom szybkie informacje, ale także zapewnia przegląd oparty na sztucznej inteligencji. Na przykład możesz natknąć się na wiele postów w mediach społecznościowych przedstawiających psy kukurydziane i chcieć wiedzieć, dlaczego te pyszne potrawy są tak popularne.

Użytkownicy mogą skorzystać z kręgu wyszukiwania, aby go wyszukać i zapytać Asystenta „Dlaczego jest to tak popularne?” Wyszukiwanie dostarczy informacji o corn dogach pobranych z Internetu – w taki sam sposób, jak podczas korzystania z wyszukiwarki Google.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *