Google zrewolucjonizował rozumienie mechaniki kwantowej / świata informacji cyfrowej

Wielu z nas zna słowo kwant, ale bardzo niewiele osób ośmiela się je zrozumieć. W tym Światowym Dniu Kwantów platforma powszechnie znana jako Google podjęła się udostępnienia wiedzy kwantowej każdej osobie.

Światowy Dzień Kwantowy obchodzony jest co roku 14 kwietnia. Jest to inicjatywa, która motywuje wszystkich naukowców, inżynierów, pasjonatów terenowych i technologów do goszczenia i organizowania swoich działań związanych z powyższą tematyką. Odbywają się rozmowy uświadamiające, panele, wywiady i niekończące się dyskusje na temat Quantum i jego przyszłości. Google nie cofnął się przed wyzwaniem i Wystrzelony Gra z okazji okazji.

Gra jest znana jako Kubit . gra. Został zaprojektowany w taki sposób, że gracz przechodzi przez grę, a małe ciekawostki są prezentowane na temat pola kwantowego i jego pracy. Chronisz kubity przed ciepłem, zbierasz informacje i aktualizujesz swój system aż do superkomputera. Google ma nadzieję, że ta gra zainteresuje młodych odbiorców w dziedzinie kwantowej.

Jak dokładnie to przyciąga ludzi na boisku? Gra nie zakłada znajomości pola kwantowego i jego działania, matematyki i fizyki. Nie musisz być studentem STEM ani naukowcem, aby wejść do gry. Wystarczy entuzjazm!

Aby gra była przyjemna i nie monotonna, Google wprowadził aktualizacje. Zaczynasz od jednego kubitu i czekasz na wygenerowanie informacji. Wypatruj cząstek ciepła, ponieważ zresetują one działanie Qubit do zera. Po wygenerowaniu informacji kliknij Qubit, a zostaną one zapisane w całości informacji. Informacja jest rodzajem waluty w świecie kwantowym. Gdy masz go wystarczająco dużo, możesz go użyć i uzyskać ulepszenia, takie jak szybsze generowanie informacji przez Qubits lub super płyn chłodzący, który złagodzi obawy dotyczące przegrzania systemu. Zbieraj i ulepszaj, aż będziesz mieć własny superkomputer!

Unikalny sposób wprowadzania świata do mechaniki kwantowej rozprzestrzenia się lotem błyskawicy. Nie sposób nie zapytać, dlaczego tak ważne jest, aby przyciągać ludzi na tę dziedzinę? Jak ważna jest ta branża, skoro platformy takie jak Google aktywnie angażują ludzi w regionie? Wiele, w tym gigantyczne platformy, takie jak Google, wierzy, że kwant jest przyszłością świata. Może pomóc w rozwiązywaniu złożonych problemów poprzez stymulowanie zmiennych, które są trudne do zrozumienia. Chociaż istnieją różne opinie na temat znaczenia kwantu w dzisiejszym świecie, większość zgadza się, że można go wykorzystać do napędzania szeregu zastosowań przemysłowych. Nie tylko następuje postęp technologiczny, ale może również odgrywać rolę w bardziej wydajnej i odnawialnej energii.

READ  Xbox Game Pass właśnie dodał jedną z najlepszych gier 2021 roku

Gra jest nastawiona na K-12; Jest jednak dostępny dla ogółu społeczeństwa. Google udostępnia również obszerny przewodnik, który jest dołączony do gry. Jeśli jesteś zainteresowany, koniecznie sprawdź to, aby uzyskać dodatkowe informacje dotyczące pola kwantowego.

Przeczytaj następujące: Nowe i ulepszone sugestie formuł w Arkuszach Google ułatwią Ci życie

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top