Gra planszowa Cyberpunk 2077 wprowadza na stół RPG science fiction

CMON Board Game Maker, Twórcy Zombicide: nieumarły lub zwierzę domowemi A Masters of the Universe: Board Game – Starcie o Eternięwystartował na Kickstarterze z nową kampanią swojego kolejnego projektu: stołowej gry RPG, której akcja toczy się w uniwersum CD Projekt Red. Film Cyberpunk 2077 I dystopijna gra RPG Mike’a Pondsmitha Cyberpunka.

Cyberpunk 2077: Gangi nocnego miasta to konkurencyjna gra planszowa, w której maksymalnie czterech graczy wciela się w jednego z czterech ulicznych gangów gry — Tyger Claws, Valentinos, Maelstrom i Voodoo Boys — walcząc o dominację nad przestępczym podziemiem Night City.

Aby to osiągnąć, gracze będą mogli zatrudniać Edgerunnerów (tj. godne uwagi postacie z Film Cyberpunk 2077 takich jak Jackie Welles, Johnny Silverhand i Judy Álvarez), aby wesprzeć swoje jednostki gangów w zabezpieczaniu terytorium i przeprowadzaniu operacji hakerskich w celu zabezpieczenia informacji, zebrania zaufania ulicznego i zdominowania przeciwników.

CMON ma długą historię finansowania społecznościowego, w szczególności z Kickstarterem. Cyberpunk 2077: Gangi nocnego miasta To 51. kampania firmy na tej platformie, a po jej zakończeniu zebrałeś ponad 240 000 dolarów od ponad 3000 zwolenników — z łatwością przekraczając cel crowdfundingu 100 000 dolarów.

Jedyna warstwa zastawu dla Cyberpunk 2077: Gangi nocnego miasta Kosztuje 110 USD, co odpowiada zamówieniu gry w przedsprzedaży z ekskluzywnymi nagrodami na Kickstarterze w postaci dodatkowych figurek Edgerunnera postaci takich jak V, Emmerick Bronson i Evelyn Parker. Oczekuje się, że zamówienia na gry zostaną wysłane w lipcu 2023 r.

READ  Losowo: zazdrosny mąż sprzedaje swoją żonę z Księżyca Żniw, aby uniemożliwić jej „poślubienie wirtualnych mężczyzn”

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top