Granblue Fantasy: Relink sprzedało się w liczbie 1 miliona egzemplarzy

Granblue Fantasy: Relink sprzedało się w liczbie 1 miliona egzemplarzy

Granblue Fantasy: Relink odniosło ogromny sukces, sprzedając się w ponad milionie egzemplarzy od chwili premiery na początku lutego 2024 r.

RPG akcji firmy Cygames osiągnęło milionowy poziom na całym świecie na PlayStation 5, PlayStation 4 i PC za pośrednictwem Steam zaledwie 11 dni po premierze 1 lutego. Była to szczególnie hitem na platformie Steam, gdzie pozostaje jedną z najczęściej granych gier ze szczytową liczbą 114 054 graczy jednocześnie.

Granblue Fantasy: Relink dołącza do rosnącej listy udanych japońskich gier RPG, które ukazały się na początku 2024 roku i osiągnęły milionową sprzedaż. Gry Like a Dragon: Infinite Wealth studia RGG i Persona 3: Reload firmy Atlus sprzedały się w liczbie 1 miliona egzemplarzy, bijąc rekordy dla każdej serii.

Recenzja IGN Granblue Fantasy: Relink dała ocenę 8/10. Powiedzieliśmy: „Granblue Fantasy: Relink ma zwięzłą historię, świetny system walki i ciekawe opcje dla wielu graczy, które wyróżniają tę grę”.

Ogłaszając sprzedaż, Cygames powiedziało, że gracze Granblue Fantasy: Relink mogą spodziewać się nowego zadania, nowych grywalnych postaci i innych niespodzianek, które pojawią się w aktualizacjach planowanych od marca.

Wesley jest redaktorem wiadomości IGN w Wielkiej Brytanii. Znajdziesz go na Twitterze pod adresem @wyp100. Możesz skontaktować się z Wesleyem pod adresem [email protected] lub poufnie pod adresem [email protected].

READ  Pokemon Go Listopad 2022 Dzień Społeczności: Ursaluna, Shiny Teddiursa i Nagrody

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *