GTA 5 Player UnNameD Beats Game, nie powodując żadnych szkód w rekordowo 9 godzin

Gracz GTA 5 z pozornie niesamowitymi umiejętnościami twierdzi, że był pierwszą osobą, która pokonała popularną przygodową grę akcji bez zadawania żadnych obrażeń. Graczowi udało się osiągnąć kamień milowy w zaledwie dziewięć godzin na początku tego tygodnia i opublikował trzyczęściową serię filmów na YouTube, aby to udowodnić. Speedrunner UnNameD powiedział, że pokonanie gry wymagało 48 prób, co jest ogromnym wyczynem, który jest trudny do uchwycenia, jeśli grasz w grę pełną kul latających wszędzie.

Przeciętny gracz zajmuje około 31,5 godziny, aby podbić główną fabułę GTA V, podczas gdy najlepsi zawodnicy mogą to zrobić w około 3,3 godziny, pomijając misje i jeśli nie martwią się zbytnio o zranienie. Dziewięciogodzinny bieg UnNameD wypadł wyjątkowo dobrze w porównaniu, a jego filmy dostarczą cennych informacji innym biegaczom, aby uniknąć kontuzji. Istnieje jednak pewna różnica zdań co do twierdzenia UnNameD, ponieważ mówi się, że inny gracz, DarkViperAU, położył podwaliny pod strategie, a UnNameD go pokonał.

Obejrzyj serię filmów UnNameD:

Użyto UnNameD Jedno trafienie w Abyssal mod, który ogranicza zdrowie postaci w jednym trywialnym punkcie, co oznacza, że ​​jakiekolwiek obrażenia zabiją gracza i zakończy wyścig. Obejmuje to nieuczciwe samochody, zabłąkane kule, a nawet zderzenia na ziemi. Jeśli to nie było wystarczająco okrutne, zasady Sprintu zabraniają UnNameD używania jakiejkolwiek tarczy postaci do ochrony postaci, a modyfikacja zakłóca niezłomną zdolność Trevora.

GTA V „Rozszerzona i ulepszona” wersja PlayStation 5 (ponowne rozważenie) I Xbox Seria S. I Seria X (ponowne rozważenie) Wystartuje W listopadzie tego roku z nieujawnionymi funkcjami i innymi ulepszeniami wydajności.

Pierwotnie wydana w 2013 roku GTA jest uważana za jedną z najpopularniejszych serii gier, a jej ulepszona piąta wersja jest uważana za najbardziej znaną. Gra akcji i przygodowa Rockstar Games została stworzona przez Davida Jonesa i Mike’a Dailly’ego.

READ  Apple ułatwia naprawę Face ID na iPhonie X dzięki nowej usłudze

PS5 vs Xbox Series X: Która konsola nowej generacji jest najlepsza w Indiach? Dyskutowaliśmy o tym dalej OrbitalnyDostępne w Orbital, Gadgets 360 Podcast Apple PodcastI Podcast GoogleI SpotifyI gdziekolwiek masz swoje podcasty.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *