Gurman z Bloomberga widzi nowy HomePod z funkcją Facetime i Apple TV

Nie wszystko, co Apple podaje do publicznej wiadomości, jest hitem. Jednym z przykładów, który przychodzi mi do głowy, jest Newton PDA jako Apple HomePod. Ten ostatni to inteligentny głośnik, który próbował zarabiać na nowej kategorii inteligentnych głośników, którą Amazon stworzył w 2014 roku z linią głośników Echo. Apple spóźniło się na imprezę i kiedy przyjechałem, poprosiłem o dużo pieniędzy.

Pomysł składa się głównie z głośnika i cyfrowego asystenta, chodzi o pobieranie wiadomości, sportu, pogody i innych rozrywek z cyfrowego asystenta i odtwarzanie muzyki przez głośnik. Bez ekranu głośnik służy do werbalnego wypowiedzenia tego, co miało być odczytane na ekranie. Problem z inteligentnym głośnikiem Apple polegał na tym, że przy 349 USD był zbyt drogi w porównaniu z ceną 99 USD za OG Echo. Zarówno Amazon, jak i Google udostępniały wersje swoich głośników w niektóre święta za jedyne 25 USD.

Apple sprawiło, że OG HomePod jest bardzo doskonały dla tych, którzy chcą prostego inteligentnego głośnika

na pewno, jabłko Ładowanie HomePod z funkcjami poprawiającymi jakość dźwięku w porównaniu z liniami inteligentnych głośników Amazon Echo i Google Home. HomePod jest wyposażony w 4-calowy głośnik o wysokiej wysokości z dedykowanym głośnikiem niskotonowym do wyprowadzania dźwięku z górnej części urządzenia. Zestaw sześciu mikrofonów jest umieszczonych wokół środka głośnika, a siedem głośników znajduje się na spodzie HomePod.

I chociaż Apple poprawiło jakość głośnika HomePod, wciąż było Siri, z którym trzeba się zmierzyć. Ci, którzy korzystali z Siri, Asystenta Google i Alexy, będą wiedzieć, co mamy na myśli. Siri jest prawdopodobnie najgorszym z trzech z Asystentem Google na górze. A po 10 tygodniach dostępności HomePod zdobył zaledwie 10% rynku, za 73% częścią inteligentnego tortu głośnikowego Amazona w tamtym czasie.

Apple obniżył cenę do 299 USD i wreszcie machnął białą flagą „poddania się”, gdy w listopadzie 2020 r. wypuścił HomePod mini, który jest znacznie tańszy niż 99 USD. Teraz, gdy przejmują inteligentne ekrany, wygląda na to, że Apple chce wziąć udział w akcji .
Niedziela, Bloomberg Marek Gorman wspomniany w Sekcja pytań i odpowiedzi w jego cotygodniowym biuletynie „The Run” Wierzy, że nadchodzi nowy HomePod. To urządzenie, jak mówi, połączy HomePod z możliwościami FaceTime i funkcjonalnością Apple TV. Gurman napisał: „Nie sądzę, aby duży samodzielny HomePod wciąż był w fazie rozwoju, ale być może nadejdzie nowy HomePod mini. HomePods otaczające dom” .
READ  Do Nintendo Switch Online dodano „Zadania i nagrody”

W zeszłym roku pisarz Bloomberg powiedział, że Apple pracuje nad połączeniem HomePod, Apple TV i kamery do wideorozmów, która działa za pośrednictwem telewizora. Jeśli Gurman ma rację, podobny produkt jest już opracowywany wraz z nowym HomePod mini

Apple będzie musiał zmierzyć się z Amazonem, Facebookiem, Google itp.

Urządzenie, które opisuje Gurman, może wziąć portal Meta Facebook, Echo Pro firmy Amazon i Google Nest Hub Max. Ale z drugiej strony Apple będzie musiał poradzić sobie z problemem Sirious, z którym boryka się, nie słysząc właściwie swojego cyfrowego asystenta, nie udzielając prawidłowej odpowiedzi (nawet jeśli jest to pytanie o urządzenie Apple) i nie tylko.

Aby Apple zyskało przyczepność dzięki urządzeniu podobnemu do tego, o którym mówi Gurman, musisz być mądry w kwestii cen. Facebook Portal Go, przenośny inteligentny wyświetlacz, zaczyna się od 199 USD. Za 349 USD możesz kupić bramę 15-calową. Google Nest Hub Max kosztuje 229 lub 9,54 USD miesięcznie przez 24 miesiące.

Pamiętaj, że ceny HomePod były jednym z powodów, dla których nie udało mu się zdobyć udziału w rynku. Jeśli jest w sprzedaży, wszechstronnie utalentowany nowy HomePod może być urządzeniem Apple zaprojektowanym, aby postawić stopę w twoim domu.

Gurman nie wspomniał, kiedy myślał, że Apple wprowadzi takie urządzenie. Czy moglibyśmy zobaczyć, jak Apple ogłosi niespodziankę w czerwcu podczas konferencji deweloperów WWDC 2022? wszystko jest możliwe.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top