Halo Infinite, aby obniżyć ceny przedmiotów w grze

Microsoft 343 Industries potwierdziło, że obniży ceny przedmiotów w grze na całym świecie nieskończona aura Tryb wieloosobowy. Jerry Hook, Head of Design, podzielił się wiadomościami na Twitterze, zauważając, że wrażenia ze sklepu w grze zostaną wprowadzone we wtorek, 18 stycznia (czasu PST).

„Od premiery uważnie śledziliśmy dyskusje na temat sklepu, pakietów i cen. Korzystając z danych i opinii społeczności, zaczniemy wprowadzać zmiany w sposobie pakowania i wyceny przedmiotów w Halo Infinite”.

Zespół planuje cotygodniowe aktualizacje sklepu w grze, wypróbowanie obniżonych cen, zapewnienie większej wartości w zestawach i sprzedaż pojedynczych przedmiotów z zestawów. Od czasu premiery gracze zgłaszali obawy dotyczące cen i systemu zdobywania poziomów, w którym XP akumuluje się bardzo powoli, co sprawia, że ​​proces jest męczący.

Przez cały sezon 343 wypróbuje nowe taktyki i zbierze opinie od graczy, aby ulepszyć system zakupów. W innych odpowiedziach Hawk poruszył również wdrożenie metody odblokowywania kosmetyków poprzez grę, a także zakupów za prawdziwe pieniądze. ten Klip z gry wieloosobowej z Halo Infinite Jest to darmowa gra, w której do generowania przychodów wykorzystuje się sprzedaż kosmetyków i mikrotransakcje.

Dodatkowo gra otrzyma łatkę dla trybu Big Team Battle (12v12), który ma na celu naprawienie błędów matchmakingu, które pojawiają się, gdy duże grupy graczy próbują dołączyć do serwera. Inne problemy obejmują rozłączanie, dzielenie zgrupowanych znajomych na różne mecze i skoki opóźnień. Aktualizacja zostanie wydana jeszcze w tym tygodniu i da graczom 5 doładowań PD i 5 zamian wyzwań w dowód uznania.

Halsey Andrews

„Lekarz gier. Fanatyk zombie. Studio muzyczne. Kawiarni ninja. Miłośnik telewizji. Miły fanatyk alkoholik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top